Колишній виник як диявола з снаффбокса, просить симпатію і допомогу

«Мій чоловік пішов з сином до 5 років. І тепер колишня робить претензії і хоче жити в будинку! – скаржаться на наш читач Ольга. З досвідом багатьох труднощів вона зуміла поставити дитину на ноги. І чоловік згадав її, коли виникають серйозні проблеми. Як жінка буде робити, читати далі в статті.



Коли я дізнався я був вагітним, мій чоловік не був щасливий. Він не був готовий до дитини. Але я не наполягав на припинення вагітності. І я ніколи не робив це. Я не відчуваю себе багато підтримки від мого чоловіка. Не говорилося про народження будь-якого партнера, хоча я, бути чесною, мріяв про це.

Спочатку чоловік боявся підходити до дитини. Не брав участь у житті сина. І зробив мене ще більш хворим. Але потім Толя повільно почала плавати. Про нас І він здавалося бачити, що роль батька влаштовує його. Однак, за будь-яку помилку нашого маленького сина, чоловік прославив його дуже багато. Я мав захистити дитину від нападів чоловіка, нагадуючи йому, що наша дитина була ще досить молодий.



Проте, дуже скоро Тля зрозумів, що таке життя не для нього. Він пішов. І це не було. Мій чоловік сказав, що він не хотів жити з мною і мій син, він хоче стати холостом знову і забути все, як страшний сон. Уявіть, як шокував я в той момент. У нашій маленькій Саші не було 5 років. Але він зрозумів.

«Да назавжди відходить? Він запитав, як я спробував пояснити дитині, що його тато, і я був розщеплений і не живий разом. Я спробував мене краще не чіпати, але я не міг. Я не бачив Тля з.

Я збирав сина і стала реальною підтримкою для мене. Він пообіцяв мене, що він буде рости і купити мене великий будинок, так що я міг жити в ньому і не заперечувати себе нічого. Зрозуміло, що сталося. Моя сина почала програмування у віці 15 років. Займав активну участь у самоосвіті, закінчив університет і почав працювати в престижній компанії.



Саша 26 років і вже досягла багато. Син зберіг своє слово. Я жив з міста в моєму маленькому будинку. Продається наша квартира, я дав гроші до сина, хоча він не хотів його взяти. Він пообіцяв інвестувати все, щоб я завжди був на ньому.

Мій чоловік і я ніколи не говорив знову. Мій син знає Тля, покинув нас. І він майже не захопить його. Я мучився цим, але я розумію, що це моє положення сина. Це право. Я не шукав нових відносин. У зв’язку з технологічними роботами Але я ще один.



І все в моєму житті було добре, до одного дня Тол на дверцятому Ви заявляє претензії. Він з'явив сина мій будинок і тепер він хоче жити тут. Він має право, бо батько його. Він робить мене сміятися на таких виписок.

Виявилося, що Toli вже зараз автомобіль і невеликий тролейбус. У зв'язку з тим, що я живу. Він прийшов з надії, що я приймаю його. Він каже, дайте мені жити в гаражі. Але це нормально? Я не маю нічого спільного. Я з ним за 5 хвилин. І захоче мене взяти його!



З іншого боку, я відчуваю себе шкода для нього людиною. Я боїться розповісти сина про мій батько. Я не знаю, що він буде до нього. Толя викликає кожен день, запитує, що я вирішив. Я не можу сказати нікому. Що ми робимо?

Редакційна консультація Не бере участь в історії вашого минулого, Ольги! Людина, яка зраджується один раз, може легко зробити це знову. Звісно, Анатолія потребує допомоги своєї дружини і сподівається, що вона не відмовляється від нього. Адже, здається, що жінка дуже люба і відповідальна. Але людина, безумовно, хоче скористатися ним.



Один спосіб або інший, повернення батька слід розповісти сина Саші. Я впевнений, що він зможе захотітися з матір'ю і запобігти її можливою ступеню. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное