Медиків перевернув бліду! Здоров'я буде як 20 років, просто не забувати.

Кращий. профілактика різних інфекцій сечостатевої системи - збалансована дієта!

Виявляється, що продукти, які ми їсти, впливають на стан вагінальної мікрофлори. Якщо жіночий організм отримує недостатню кількість певних поживних речовин, ризик молочниці збільшує 3 рази!

Натуральні пробіотики і вітаміни: це те, що потрібно для щасливого і здорового жіночого тіла! Час подумати про Ваше меню...

Правильне харчування для жінок
  1. кефір
    Бактерії, знайдені в кефірі, допомагають підтримувати збалансований рН в організмі. Це хороший спосіб боротьби з різними дріжджовими інфекціями! Сауеркраута також сприяє утворенню здорового середовища в вагінальному вигляді.


  2. апошні
    Калій і вітамін B6 є те, що потрібно для здоров'я зовнішніх і внутрішніх жіночих статевих органів. Правові жири, що містяться в авокадо, зміцнюють стіни вагінальної!


  3. Топинамбур і солодка картопля
    Вітаміни А і С, вітаміни групи В, клітковина, марганець, калій і праска: завдяки цим речовинам стіни матки і вагінальної стають сильнішими. Натуральні фітоестрогени, що містяться в цих продуктах, сприяють підтримці гормонального балансу.


  4. Насіння гарбуза
    Насіння гарбуза містять цинк, який знімає запалення і роздратування. Вітаміни Е, рясно присутній в насіння гарбуза, сприяє здоров'я шкіри і регулярного менструального циклу.
    р.

  5. Кошик
    Сильний протимікробний і протигрибковий вплив часнику допоможе запобігти будь-яких статевих інфекціях! Щодня, і часник варто їсти щодня.


  6. Спінах і будь-яких листових зелених овочів
    Капуста, хребта, листя салату - їсти їх частіше. Вітаміни і мікроелементи в складі цих продуктів покращують кровообіг протягом усього тіла, а також сприяють ліквідації шкідливих речовин, які можуть викликати захворювання сечостатевої системи.


  7. Чорний шоколад
    Чорний шоколад з високим вмістом какао зміцнює імунітет. Все завдяки антиоксидантам і мінералам в шоколаді!
    6107070772

  8. Соя
    Соєві продукти є джерелом природних фітоестрогенів! Для того, щоб жіноче здоров'я було міцним і не існує гормональних збоїв, потрібно їсти сої хоча б 1 раз на тиждень. Збалансоване харчування для жінок Дуже важливо, ніжне тіло вимагає постійного догляду!


  9. журавлина, полуниця, полуниця
    Червоні ягоди допомагають зміцнити захист організму і допомогти їй впоратися з шкідливими бактеріями. Ви можете їсти свіжі ягоди, пити ягідні соки і пюре. Не пропустіть сезон!
    (Б)



Таке харчування допоможе всім жінкам, які страждають від нерегулярного щомісячного циклу і молочниці. Корисно включати ці продукти в раціон для тих, хто мав ерозію матки або не може завагітніти: фітоестрогени працюють чудеса!

Розкажіть ваші друзі цієї статті про спонсори здоров'я жінки, натуральні продукти допоможуть вирішити будь-які проблеми!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное