Я не вірю, що це стара стіна! Радянські траші перетворилися в шедеври найвищого стандарту.

Якщо у вас є старі радянські меблі, у вас є справжній скарб. Ви можете змінити за межами розпізнавання, використовуючи уяву і найпростіші матеріали. Просто подивіться на те, що сталося з цими людьми золотими руками: використовуються предмети інтер'єру не на всіх впізнаваних.

Побачивши ці оновлення, я пам'ятав, що я мав стару панель в гаражі. Я, безумовно, відреанімую його!

Старі меблі
  1. радянська стіна Це буде виглядати різним, якщо ви перефарбуєте його!
    , Україна

  2. Чудова ідея для шафи в передпокої. Меблі з тих часів дуже простора!
    660861

  3. У каміні перетворюються тротуари! Ця ідея захопила мене.


  4. Звичайно, не чекав такого результату, перефарбовуючи стіну! Чудово виглядає, тільки старе скло вказує на поважний вік меблів.


  5. Простий спосіб зробити полки щебеню: всі речі знаходяться в своїх місцях.
    р.

  6. Друге життя старих меблів може бути більш цікавим, ніж попередній! Подаруйте їй ще один шанс.


  7. Який рейс фантазії! Дуже стильно.


  8. Редукція радянських меблів Це може бути велике захоплення!
    р.

  9. Оригінальний стілець, який вийшов з реальних старих.
    р.

  10. Як вишукано! І просив нічний знак для...


  11. Стара людина не знає... Я ніколи не втомився від захоплення людей, які можуть створити щось дивне з своїми руками!


  12. Колір змінює все! Я не буду давати такий костюм,...


  13. Чудове рішення - використовувати дзеркала для реконструкції.
    854529.

  14. Зручний і дуже милий poofik від старої ночі!


  15. Я пам'ятаю, що це складаний стіл. Яка життєрадісна ми кидаємо її від...
    р.

  16. Це те, що дивовижна дзеркала вийшла з старої віконної рами. Я хочу показати це чудове перетворення для всіх знайомих власників старих меблів!
    р.



Я сподіваюся, що ці зразкові приклади переконані, що ви не повинні кидати старі меблі. Яка захоплююча і благородна окупація для дихання нового життя в ній!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное