Син називає stepfather батько і не хочу, щоб повернутися назад до ex-husband

Що робити, якщо ви хочете повернутися в сім'ю? Це складне питання, особливо якщо жінка має різну дружину протягом тривалого часу. Але Тетяна, приурочена її першою любов'ю, вона сказала її. Як її дорослий син відреагував на це, читайте далі в статті.



Моя мама попереджала мене не одружитися в 18. Але я не слухав її. Хто слухає своїх мам в цьому віці? Я був закоханий в мій однокласник. Я мріяв жити з ним все моє життя. Я впевнений, що це було назавжди.

2 роки після весілля я став вагітним. Моя мама розповіла мені знову, що я зробив помилку. Але я не слухав. Я любив Антона з усім серцем. На початку ми живемо в душі. Звичайно, ми не були в школі. Я мав знайти роботу для підтримки себе.



І був син. Заробки стали ще більшими, так як витрати готівки. Я почав помітити, що мій чоловік був від мене. Він пішов не частіше на роботу, і він не показує ніяких відсотків в мене вдома, якщо ви знаєте, що я маю на увазі.

Я був боляче, але я думав, що це був тимчасовий. Так, дитина буде рости і все буде впадати в місце. Але наш син виріс, і мій Антон став дивним для нас. Коли наш малюк був 2 роки, чоловік прийшов і сказав, що він був



«Я зраджую тебе довго. Про нас Я знаю, що я зробив неправильне, але наше весілля було помилкою, він сказав. Я прокинувся мій сльоз і давав Антону. Що ще можна зробити?

Повернулася до своїх батьків і слухала лекції матері майже щодня. «Я сказав, що ти!» продовжив повторення. Я не можу знайти місце. Що робити, як покласти сина на ноги? І найголовніше, де ви знайдете силу жити?

Моя сім'я підтримала мене. Але вона знав, що я не можу обійтися без плеча чоловіка. Про півроку пізніше вона представила мене до красивого чоловіка. Він був 5 років старшого мене, побіг свій бізнес і жив у власній квартирі. Що мені сниться.

Я любив Lesha прямо. Він дав мені впевненість і стабільність. Я не чекав серйозних відносин, бо у мене була дитина. Я ще не розлучився, щоб бути чесною. Але Леша почала звертати увагу на мене. Він став знайомим з сином практично відразу.



Почати знайомство частіше, а через кілька місяців Леша попросила мене одружитися. Я не знаю, що я не знаходився з ним. Я відчув, як я був за кам'яною стіною. І пішов я знову. У цей час був більш свідомий, але менш щасливий, тому що спогади мого роду ще попсували в голову.

Проте, я почав нове життя. Антон зникнув з неї один раз і назавжди. Він не сплачував алімонію, і я не міг принести собі вирішення цього питання через суд. Він не бачив сина, і дуже скоро мій дитина почав називати Lesha Papa. І до нього він був чудовим батьком.

Що робити, якщо мій ex-husband хоче повернутися і все було чудово до одного дня мій ex-husband писав мені. В цей час наш син вже 15 років. І в усі ці роки Антон не звернувся до мене. Я не можу сказати ні.



Антон сказав, що він швидко зламався з цією жінкою, а з тих пір він не мав жінок. Всі ці роки він був блювотні, щоб залишити мене. І тепер я нарешті зрозумів, що я хочу повернутися назад. Викликає мене до нього, хоче відновити зв'язок з сином.

Хтось зламав у мене. Моя найвибаглива мрія прийшла вірно. Я був готовий переїхати з Антоном на той же день. Але мій сенс сказав мені, що я повинен говорити про мій син першим. “Ви хочете, але я не залишаю батька!” протестував мій Паша. Він навіть почав кричати.

94516734

Я не був готовий до цього. Але вона не могла йти проти своїх почуттів. Вона зізналася всім чоловікові і ліворуч. Я був живий з моїм вибором протягом місяця, і мій син не був контактом з мною. Я хочу виправити це, але я не знаю, як.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Не можна заходити в одну річку двічі, але Тетяну здавалося б, щоб це зробити. Він виходить, що вона просто використовувала її другий чоловік, не дуже любила його. І син його був дійсно прикріплений до свого степу Чому він жив з чоловіком, який залишив його і не з'явився на горизонті більше 10 років? Я повністю розумію позицію хлопчика.

Але що робити далі, Тетяни, я рекомендую вам вирішити. Написати відгук про те, які поради ви даєте жінці?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное