Уріел Стерн робить смачний гарбузовий суп, є пара секретів

Приготувати. гарбуз-суп Якщо ви раніше не зробили. Ось чому я люблю гарбуз. Ви забираєте його, ви очищаєте його, а потім відбувається магічне. Недавній я прийшов на простий рецепт приготування пісного супу. Я варив і зрозумів, що гарбуз хороший навіть без крему і інших молочних продуктів. Моя рекомендація



Смачний гарбузовий суп Я люблю осінь, тому що починається сезон гарбуза. Я ніколи не був друзів з гарбузом. Я не купила його або варила його. Але це було гарбузові супи, які допомогли мені повністю насолоджуватися смаком цього овочевого. Ви можете приготувати такі супи різними способами. Я збираюся говорити про найпростіший і швидкий спосіб. І в кінці статті я даю рекомендації про те, як модернізувати цю страву. Це буде добре!



інгредієнти
  • 500г гарбуз
  • 2 цибулини
  • 50г корінь селери
  • 2 ст.л. оливкової олії
  • 2 морква середнього розміру
  • сіль і спеції


Підготовка
  1. Перш за все, необхідно приготувати овочевий бульйон. Для цього залити 2 л води на каструлю і додати цибулю розділити на кілька частин. Не довести воду до кипіння, додати кореневу селери і варити бульйон під кришкою.
  2. У цей час очистіть другу цибулину і подрібніть її. Також очистіть великий куб моркви. Розмір кубів важлива, тому що нам спочатку потрібно обсмажити рослина, не тушкувати його. Вражає смак. Також наріжте гарбузовий куб.



  3. Нагрівайте ще один горщик на плиті, додавши оливкову олію до неї. Додайте ріжучу цибулю і обсмажте її до прозорості. Потім додайте моркву до сковороди. З часом перемішати овочеву суміш. Не покрийте каструлю. Все повинно бути не більше 5 хвилин.
  4. Потім додайте до цибулі і моркву гарбуза. Проведіть її добре і покрийте сковорідку кришкою. Вечеря овочі на 10-15 хвилин.
  5. Потім залийте гарбуз готовим рослинним відваром, щоб вода повністю покривала овочі. Покрийте каструлю кришкою і варіть суп на 15 хвилин. На самому кінці додайте сіль і інші спеції на блюдо. Потім подрібніть суп зануренням або стаціонарним блендером. Діон!





Редакційна порада: як зробити смачний суп з гарбуза Урель Стерн, рецепт якого я знайшов на YouTube, пропонує прикрасити блюдо з чіпсами гарбуза. В основному це просто тонка гарбузова солома смажена в оливковій олії. Ви можете зробити саморобні тріщини старого способу. Поєднання трісків і гарбузового супу – це просто розум-роздуття.



Що стосується спецій для гарбузового супу, то тут не можна боятися експериментувати. гарбуз є універсальним рослинним, так як його можна використовувати для приготування як солодких, так і солоних страв. Наприклад, для супів відмінно підійде горіх, паприка, коріандр і імбир. Крім того, для спичності можна додати трохи чорного перцю, кмину і часнику.

У цьому рецепті гарбуз був смажений і тушкований. Але можна сміливо запекти овочі в духовці, а тільки потім відварити його в бульйоні і подрібнити блендер. Я також рекомендую додати кокосове молоко в суп. Це просто неймовірне поєднання! Крім того, страва все одно залишить худим і придатним для дієти веганів і веганів.



Якщо дотримуватися традиційного виду їжі, обов'язково спробуйте приготувати смачний гарбузовий суп з додаванням вершків або розтопленого сиру. Це додасть калорій страву, але в той же час він стане набагато більш наповненням і поживним.

Покажіть мені, вам подобається гарбуз? Це буде чудово, якщо ви поділитеся вашим рецептом підпису з цим чудовим осінньому рослині. Я бачу тебе в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное