Крущий перець "Свіжкові Протоколи" з оцтом, стерилізація не потрібна, не потрібно засихати перці

Швидкий. перець Я готую рецепту для розселення Анни з Херсона, до якого я здаю квартиру на 4 місяці. Вона закрив мене 15 цукерок цього перцю, але я дав її аджику. Ані рецепт вже був скопійований до свого ноутбука. Так як цей снек буде реальним wand-relief для будь-якої робочої господині через простоту приготування їжі.

Сьогодні видання. "Сайт" Як приготувати для зимової скоринки Перець "Світло" з оцтом. Стерилізація не потрібна, вам не потрібно засихати перці!



Швидкий перець для зимових інгредієнтів
  • 3кг перець
  • 1 л води
  • 2 ст.л. солі
  • 0,5 ст.л. оцту
  • 1 ст.л. рослинної олії


Підготовка
  1. Стерилізуйте банки і кришки заздалегідь в будь-який зручний спосіб.



  2. Вимити перець, очистити і нарізати на 4 частини. Видаліть насіння з перцю, не потрібно їх. 859480



  3. Для марка Поставте воду в каструлю. Додайте сіль, оцет і рослинне масло. Принесіть маринаду до кипіння, а потім знизіть вогонь і відваріть його ще 2 хвилини.



  4. Покладіть перець в окропу маринадом. Варіть близько 5 хвилин після кипіння.



  5. Покласти перець в банки, маринад і розкачати банки. Поверніть на банки і залиште їх на охолодження. Ви можете зберігати його на полиці в шафі або в шафі. Бон привіт!





Також я пропоную, як приготувати болгарський перець з медом, який не лежить в підвалі. Неможливим є розбити!





Якщо ви, як моя сестра Ілона, не до рівня володіння настоєм з салатами, можете почати з чогось простіше. Наприклад, зверніть увагу на це. перець на зиму. З цим рецептом відмінно справляється навіть нова господиня.

Головне, щоб мати під рукою всі необхідні інгредієнти для цього. На виході ви отримаєте близько 5 або навіть 6 банок половини літра!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное