Син-в-завдяв його непристойно, коли побачив мій італійський чоловік, попросив переписати будинок на дочку.

Новий син Це може зробити багато шуму в сім'ї. Хто знає, який характер прихований за красивим обличчям. Іноді молоді жінки не можуть бачити справжню суть їх обраного. Неподалік від плечової плечі. Як ми вибираємо з цієї ситуації?



В Італії працює новий син-в-прав Peels Luba. вона. вся в соку І ви можете сказати, що ви завоювали це життя. Вона спочатку дивилася після пари літніх італійців, а потім одружилася сина Фабриціо. Чоловік був досить наївним і після того, як виїхати з батьками легко впав в напружений об'єм Люби.

р.

У той час як Люба продовжує працювати в Італії як одружена жінка, вона ніколи не припинила відправку грошей на її дітей. Вона мала три дочки. На жаль, не стала надзвичайно швидкою. Рік після народження молодої дівчини. Але Люба не збиралася на грязі. Зайдіть його. ногий Це дочка, кожен повинен принаймні один добір.

З Любою намагатися зберегти постійно. Фабріціо навіть думав, що він мав надзвичайно думану дружину. Покупки трохи, відкладає гроші. Але Люба навчилася шукати найдешевші продукти, заощаджуючи гроші на своїх дітей. Вона ніколи не думала, що вона може красти від чоловіка. Як італійці люблять пекти на дно скла, його дружини, начебто, витягнувши деякі законопроекти з свого гаманця. На наступний ранок Фабі не пам'ятає нічого.

р.

На всіх істинах і тітках Люба врятувала квартиру на найстарішу дочку Алла. Він вже подарував двом дітям, і був вимушений послухати з чоловіком в однокімнатній квартирі. Подарунок Люби став життєздатним для жінки. Її чоловік чітко не мав наміру працювати трьома роботами, щоб купити будинок самостійно. «Я золоту матір-в-праву», чоловік посміхався.

Дочка Люба, Віка, не поспішає одружитися. Вона займалася дослідженнями, тому вона ще не потребує квартири. Єдине, що Вікторія попросила її маму машину. «Ви повинні подорожувати назад і назад. «Якщо ви допоможи мені купити автомобіль, я буду дуже вдячний, - сказала вона. І Люба допомогли.

І не якийсь автомобіль, але крутий позашляховик від дилерської компанії. Діти не замислювалися про те, що мій мама отримав, що гроші, але вони щасливі купити його. Люба затягнути її ремінь навіть затяжний. Здавалося б, що Fabrizio підозрював щось і зараз дивився більш тісно на гаманець. Але жінка не дала, бо вона повинна допомогти їй третій дочку. І після 3 років Фабріціо помер. Його любов до напоїв знищив його.



Пелец Новий син-в-право скасував права Юнієра Даша була ледве 20 років, але вона вже збирається маррі Влада. Люба спробувала викинути її дочку, але вона була адамантною. З молодою спробою говорити Алла і Віка, але не було сенсу. Даша і Влад жив у Любі. Хлопці брали участь у деяких з сумнівних фінансових схемах, тому большие Не випадково.

Щоб остаточно відокремити Даша від Влада, Любов вирішив діяти самостійно. Вона туш додому з її новий fiancé, handsome італійська Gino. Проте новий син-в-право не був помилкою. Не про Gino. Влад негайно усвідомив, що потенційний мати-в-право з'явився, і пішов на атаку.

246132

Пелики "Як ви, мама?" Я бачу, що ви робите добре. Це другий італійський рік. Ви збираєте нас, і ви будете тримати тут? Чи не те, що для нас, коли ви змінюєте квартиру до вашої дочки? Ми продали його і придбали щось краще. Це дійсно слабкий. Для ремонту потрібен більше грошей. Ви збираєтеся отримати жорсткість. Робота на совісті, Люба відкрила рот від такої руїни. Вона бажала поговорити з дочкою делікатно, але не затримала себе і поїхав Влад на емоції.



П'єси Пошук по собі Даша був шокований тоном її Влада. Вона знав, що характер чоловіка не був цукром. Але не стільки. Люба вирушила з розуму і взяла її до Італії. Для квартири швидко зазначили орендарів, а також контроль процесу оплати за орендною адресою Алла. Так ріжучий і невибраний Влад був на зламаному троху.

Під крилом матері Даша швидко усвідомив свою помилку. Вона майже одружена деякі монстри. Дівчина подякував Любу, що вона врятувала її від такої долі. Люба була рада, що її життя і життя її дочки були кращими. З Gino, вона нарешті розуміла, що це означає. любовй

927,40056

Тим не менш, залишався триводом. «Що робити, якщо всі мої дівчата потребують такої допомоги?» Чистий Я захистив їх від чогось подібного в майбутньому? Серце матері не заспокоїлося. Хто знає. Можливо, всі дочки знайдуть своє вірне щастя тільки в іноземній країні? Але поряд з коханою матір'ю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное