Мама захопила товсту щура з моєї ванної і дав мені дешевий шампунь

Я нещодавно помітив на полиці у ванній кімнаті мами. шампуньй Я не хочу, щоб мій мама використовувати такі бюджетні продукти. Я вирішив запитати, якщо потрібна допомога, бо я завжди готовий допомогти фінансово. Але мій мама сказав, що вона не використовує цей шампунь, щоб мити її волосся.



Як виявилося, дешевий шампунь є справжнім знахідком в повсякденному житті. Про те, як її використовувати. Тексти пісень, а це означає: Це магія, ніхто інший спосіб! Я поширю свої знання з вами.

Недорогий шампунь "Я колись мав мити ручну шапочку." Звичайно, я не залишаю її в пральній кімнаті. Я вирішив піти онлайн. Я прочитав про шампунь, мій мама сказав. Вона використовує бюджетний шампунь для прання ніжних трикотажних речей. Шапки, рукавиці, шарфи - засіб для миття волосся справляється з ними з крохмаль.



Після прання в'язані речі стають дуже м'якими і приємними на дотик. Крім того, вони не пахнуть миючими засобами, так як часто справа після миття в пральній машині. Основні побутові рішення!

Дешеві шампуні також можна використовувати для миття взуття. Засіб відмінно справляється з забрудненням. У той же час не залишає розлучення, що особливо вірно, якщо кросівки або взуття темні за кольором. Якщо необхідно мити біле взуття, можна скористатися тандемом у вигляді зубної пасти і шампуню. Як очистити бруд від білих кросівки, у нас є окрема стаття на сайті.



Мій мама великий забудник. Так часто, коли будинок виходить з мила, вона використовує миття волосся замість. У консистенції дешевий шампунь прекрасно замінює рідке мило. Запах відмінно підходить, властивості очищення однакові. Що не зламати життя? І якщо шампунь здається занадто товстим, просто розвести його невеликою кількістю води. Що це?

Ще один живий хак також пов'язаний з заміною одного інструменту з іншим. Цього разу шампунь прийде на порятунку, якщо будинок виходить з стрункої піни. Це стосується і жінок (до того, щоб ви поголи ноги з піною вашого чоловіка?) і чоловіків. Шампунь для волосся відмінно пом'якшує шкіру без подразнення її. Нескорених гірок на ньому відмінно.

Звичайно, я не хочу використовувати шампунь на регулярній основі. Після того, як кожен інструмент має власний додаток. Однак, якщо ситуація старанна і комусь в будинку терміново потрібно поготувати, то рідкий шампунь справляється з цим завданням сто.



Дешевий шампунь є ідеальним універсальним засобом для очищення будинку. Спочатку його можна додати в воду для миття підлоги. Чи є плитка або ламінат, не буде розлучення. Бонус на все, що ви отримуєте приємний запах у всій квартирі.

По-друге, за допомогою шампуню можна мити абсолютно будь-яку поверхню. Це значно спрощує життя, так як не потрібно купувати багато інших засобів. Крім того, шампунь волосся відмінно підходить для миття інтер'єру і зовні машини.



І шампунь прекрасно справляється при необхідності мити всі щітки макіяжу, старі ясени і гребінці. Ви знали, що вони повинні бути змиті від часу, прямо? Всі клінінгові речі потребують гігієнічної обробки!

І нарешті, я пішов з найбільш очевидного життя зламати. За допомогою шампуню можна мити туалет на блиск. Багато піни утворюються з інструменту, і він добре справляється з забрудненням. Крім того, сам шампунь можна сміливо залити на щітку і на підставці для неї. Продається свіжість в туалеті!



Якщо порівняти ціну спеціального очищувача туалету і бюджетного шампуню для волосся, всі питання зникнуть. Чому переплатити, коли ви можете зберегти гроші? Тим не менш, я не обіцяє, що шампунь очистить дуже старе забруднення. Але мій мама освіжає туалет один раз на тиждень, тому що в її випадку шампунь хороший.

Все мудрість! Я сподіваюся, що ця стаття була корисною для вас. І якщо ви знаєте про інші способи використання дешевого шампуню в господарстві, не соромтеся поділитися своїми ідеями в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное