Дівчина відмовилася від нових зимових завантажень, щоб купити взуттєвий однокласник з великої родини

Людина з великим серцем обов'язково покаже себе з найкращої сторони. І він буде робити це більше одного разу, але не завжди розкриває карти. І чому? Важливо, що доброта Вони досягають свого призначення. Вони допоможуть зробити цей світ краще місце. Якщо ви не знаєте хороших людей і неналежних оптимістів, поверніть наш світ?



Чоловік з великим серцем, Тетяна, дивилася дочку Violetta дивитися на зимові черевики онлайн. Дівчинка прокручена сторінка по сторінці, оцінені фотографії взуття, розширені фотографії. «Лок, мама, як охолодити їх. Тренд сезону. Я бачив таку на Bella Hadid, дівчина була заохочувана. Тетяни дивилися в телефонний екран, але це не було взуття, яке привертало її увагу, але вартість завантажень.

«Сонечко, що дуже велика сума. Ми не можемо дозволити собі ці черевики, — спробували остудити гарду молодих модистів. Зарплата засмаги та її чоловіка явно нижче, ніж у Bella Hadid. І хоча сума в цілому піднімалася, але безумовно гідна. Віолетта вперше на її щіках, а потім, швидше зауважила, «Я заощаджу для них». Час до снігу падає. Я здаю, що я отримую на бічній роботі. А якщо пропустити це, ви допоможете мені, мама? Таня не може відмовитись від такої пропозиції, тому вона погодилася.



Через місяць, Таня помітила, що дочка повертається з школи незадоволена. Violetta - сказав він, що нова дівчина була передана до свого класу. «Дуже добре, здається розумним. Але непристойна Уляна стрибала прямо. Скажіть, що ви запакували ваші ганчі в смітнику? Я задоволений бідною таєю так багато разів. Я не можу уявити, як я буду в своєму місці. А Уляна здається, що тирса замість мозку.

Таня ментально радий, що її дочка зростає так чутливою дівчиною. У той же час мама побачили, що її дитина не тільки не віддає себе відступати, але і захистити інших. Що було дуже рівним до Тетяни. Вона була гордою, щоб мати таке велике серце. «Щоб ви хотіли б запросити Tya до покупок?» Я даю вам трохи більше грошей. Подаруйте їй щось гідне, щоб піти в школу. Дочка натхненна крутою ідеєю Тетяни.



Peels Taia був в перший неймовірно сором'язливий і не хотів піти з Violetta до солод. Хоча однокласник переконаний, що вони просто ходити або дивитися на кіно. Дівчина з бідної сім'ї боїться, що Violetta буде обдурити її по-іншому. лацінай Це саме те, що колишні однокласники зробили її. Тая мама тягне сім'ю, як краще вона могла, але вона не мала батька. П'ять братів та іншої сестри. Це те, що Tai сказав Віолетта, коли вони нарешті зустрілися.

р.

Правові думки "Я не буду нічого, не намагаюся," занурила Ти нову подругу. «Я не пропоную вам супернатуральні шафи. Я просто хочу, щоб допомогти вам у важкому часі. Від вас не буде. Але я бачу, що ви можете довести себе. Ви розумні. Так довести його. Одяг просто одяг. Ми будемо тільки купити щось для школи, - наполягають Віолетта важко сперечатися, так що Тая скромно погодилася.

Дівчата мали чудовий час. Тая навіть сказав Віолетта, що вона була запрошена для прогулянки хлопчиком з паралельного класу. Але Віолетта думала тільки про те, що її новий друг ще в безшовні стара взуттяй Це так страшно, ви не можете подивитися на неї без сліз. У цей момент дівчина зробила найскладніше рішення для себе. Вона витратила всі гроші, які поставили біля подарунка Таї. Я купила стильне нове взуття.

Моя дочка побачила своїх рідних батьків. Мій батько не поділився ентузіазмом Віола. "Чи ви благодійні? Ви повинні думати про себе першим. Але Тетяна потім послухала її дочку і сказала вона її гордістю. "Мом, слід побачити його. Тая тепер дуже красива і стильна. Уляна побачила, коли вона помітила її зміни. Моя мама і дочка сміхалися з повагою.



Peels A Людина з великим серцем нагороджена долею У вихідні Violetta woke вгору в гарному настрої. Вона була ще щаслива, що вона зробила. Але потім дівчина помітила велику коробку поруч з ліжком. Вона ледь доторкнулася руки, коли вона зрозуміла, що були такі речі. чоботий



Пелеса "Мама, я люблю тебе так багато" - щаслива дівчина вилетіла до свого батька в повній парі. "Це не мене, це Bella Hadid, який послав її черевики", - два чарівні жінки, захоплені, а потім пішли спробувати нові черевики в кімнаті дівчини. Так Тетяна усвідомила, що в сім'ї, можливо, не одне. велике сисеДва.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное