Хоча його дружина 61 і чоловік 24, пара сповнена снів про дитину.

Різниця віків У відносинах пари, це момент, який може привернути увагу. Суспільство звикло бачити об’єднання людей, які більш-менш підходять для одного віку. Один з партнерів може бути трохи старшим, молодшим або чоловіком і жінкою. Звичайно, є винятки до правила. Наприклад, різниця віку наступної пари становить 37 років!



Займається вікова відмінність Cheryl McGregor і Koran McCain. Не хвилюйтеся, що жінка 61 і хлопець тільки 24. Коли пара оголосила свою участь у соціальних медіа, вони отримали свінгерий Неймовірні думки це занадто багато. Тим не менш, любителі не подбають про погані заяви незнайомців в Інтернеті.



Пілінги Коран, коли він був 15-річний підліток. Молода людина працювала в ресторані на Черілі. Вона вже має сім дітей і 17 онуків. Вона тільки 6 років молодше своєї бабусі Коран, а наймолодша дочка Черіла старша, ніж її майбутній крок

Довгий час, починаючи з пари. Після того, як Коран був неймовірно молодий і не був симпатією між парою. Але в 2022 році пара знову перетнула. Черил працював касиром, а Коран працював охороною безпеки. Тоді два люди усвідомили, що їх відносини можуть піти на абсолютно інший рівень.



У першу чергу, вони дивилися, якщо їх майбутнє можна поділитися. Після того, як Куран молодше всіх дітей Черіла. Ми пішли на дату і я сказав, що я мав почуття для Cheryl. На щастя, вона оцінила мене, Маккаїн розповів журналістам. Перед тим як зайняти, пара від року.



Чериль і Коран мрія своїх дітей. На жаль, зрілі Він вже не допускається ризикувати своїм здоров'ям. Так пара активно шукає сурогатної матері. Коран вірить, що їм потрібна гарна жінка, яка потім не буде претензій проти них. Не поганий смак на фоні гучної вікової тематики.

Не існує проблем для любителів, які вони так різні. Куранна пила, яка Чериль молодийй І він не піклується про те, що говорять капелюхи. Крім того, молодий чоловік запевняє, що він одружений Черил не заради спадщини, грошей або її майна. Його почуття реальні і щирі.

р.

Пілінги Відносини віку в зв'язкух люблячої пари Обидві партнери досить адекватно оцінювати точну ситуацію. «Я розумію, що я не можу жити до Корана. А я вірю в нього, - сказав Черил, "наче дорослий і відповідальна людина. Я знаю, що Коран стане чудовим батьком і підніме нашу дитину. й



П'ятий пара стала відома онлайн через сни і гідну вікову різницю. Коран і Черил знімають відео для TikTok, де вони діляться очікуванням зустрічі майбутнього малюка. Немовля любителі Він приїжджає з скрізь. Коран навіть розкриває, що деякі з власних дітей Черіла перетворилися на неї. Вони не змогли прийняти те, що їхня мама захотів займатися молодим чорним чоловіком.

Відмінність віку Чериль і Коран дійсно гідна. Але варто пам'ятати, що вони пішли на це більше одного року. Крім того, пара стикається з величезною кількістю капелюха щодня. Але вони тримають і впевнено йдуть до своєї мети. Тож нехай сниться цих наполегливих і впевнених людей у щасливому спільному майбутньому.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное