Некметп руки перекласти леді в категорію «дощів», змішати мазь для домашнього омолодження

Моя мама ніколи не ходила до косметолога і не купила дорогих кремів. У старомодному вигляді вона завжди сором'язлива і приготувала всілякі речі, щоб піклуватися про себе. Я скептик. Недавній, але, нарешті, отримав мені це. Крем для рукй Як кладуть її, це чарівна мазь «загарених рук».



Застуда збивається на наших дверях. Час догляду за шкірою рук. Що вони страждають першим! Сьогодні Я поділую мій рецепт мускатної ручної маски, а також розповість вам, як доглядати за ними в осінньо-зимовий період.

В осені і зиму руки потребують особливого догляду, адже через холод, шкіра може стати дуже сухим. Якщо вчасно не допустити, в результаті з'явиться багато інших неприємних проблем. Пілінг і тріщини на шкірі приносять неймовірний дискомфорт. Щоб уникнути цього, достатньо дотримуватися простих рекомендацій.

Як доглядати за руками восени і взимку
  1. Використовуйте ніжний ручний мило.й Ретельно вивчити склад коштів, які ви плануєте придбати. Тому краще уникати поверхнево-активних речовин. Вони тільки підвищують сухість шкіри.



    Я рекомендую купити мило з натуральних інгредієнтів. Це ефірні олії, кокосове масло і масло ши, натрієві солі жирних кислот оливкової олії 1 холодний пресований і так далі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Найкраща альтернатива масовому ринку!

  2. Не використовуйте автоматичні сушарки для рук.й Після миття завжди протріть руки рушником або паперовими серветками. Щоб зберегти шкіру від висихання.
  3. Зволоження повітря в квартирій Стан нашої шкіри і здоров'я в цілому залежить від неї. Для підтримки нормального рівня вологості в будинку рекомендуємо придбати компактний зволожувач.



  4. Тримайте баланс води. Це проста правда, що не можна уникнути навіть в цьому питанні. Якщо ви п'єте достатню кількість води в день, ваша шкіра буде вдячна вам.
  5. Поставте на рукавички або рукавиці.й З приходом першої холодної погоди в шафі обов'язково з'являється цей елемент одягу. Зберігати руки тепло і тримати їх з холодного вітру!



  6. Використовуйте жирний крем.й Домашнього приготування маски для шкіри рук є важливим і необхідним етапом догляду. Однак без постійної основи у вигляді поживних кремів не обійтися. У зв'язку, я також віддаю перевагу ремеслам натуральних засобів.





Для приготування саморобного засобу догляду за руками потрібно мінімум інгредієнтів.

Компоненти маски
  • 2 ст.л. солі
  • 1 літр теплої води
  • 1 яєчний жовток
  • 20г мед
  • 1 ст.л. рослинної олії


Перше, що потрібно зробити - змішати теплою водою з сіллю і тримати руки в цьому розчині 10 хвилин. Якщо видно тріщини або подряпини на руках, не варто запарити руки в солоній воді.

Далі, не промиваючи солону воду, змочити їх паперовим рушником. Потім перемішайте яєчний жовток, мед і рослинне масло до однорідного стану. Змастити отриману суміш своїми руками і дати засіб, який впливає на шкіру. За 20 хвилин можна побачити результати.



Потім змийте маску своїми руками і протріть їх паперовим рушником. Дядько! Для кращого ефекту шкіра може змащувати кремом для догляду. Однак це не потрібно. Шкіра буде дуже м'яка і зволожена. І якщо на ній є почервоніння, завдяки цій чудової мазі вони пройдуть з часом.

Процедуру можна повторювати щодня. Відмінний доглядовий продукт краще підійде, якщо ви знаходитеся поза на добу без рукавичок. Зауважте!

Як доглядати за шкірою під час зими? Це буде чудово, якщо ви поділитеся своїм життям хакі в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное