Коли мій мама і мати-в-право зробив ясно, що вони не подбають про мій дідусь, я зробив складне рішення.

Дуже важко доглядати за дитиною і тримати очей на будинку, коли працюють як батьки. Але реальність полягає в тому, що вона стає необхідністю. Багато в цій ситуації рятують онуки. Тим не менш, героїні сучасної історії виявилося навпаки.

Р

Редакція "Сайт" Вона говорить вам історію жінки, ніхто не хоче допомогти. Ми підраховуємо ваші мудрі поради.

Як батьки працюють, бо це не страшно для мене. У нашій сім'ї складнощі. Мій чоловік і я мав твердий план. До того, як дитина народилася, ми вивели іпотеку. Я працював до дев'ятого місяця. Після того, як план був мій указ, поки дитина була 3. А потім ми даємо дочку в дитячий садок і я можу працювати в повному обсязі. Але війна змушена змінити план на ходу.

347568

Її чоловік постраждав серйозними втратами, тому він тяжко зрізав зарплату. Мій син був два роки і я був з роботи. Ми зрозуміли, що я також мав шукати щось, щоб уникнути отримання заборгованості. Коли сад відкрив, я змогла отримати дочку. Вона пішла на свою першу роботу. В першу чергу було добре, але мій графік був змінений. Тепер кілька днів на тиждень я працюю до 8 п.п. Мій чоловік отримує будинок від 10.



Не можна забрати дочку з дитячого садка. Так, звичайно, було зроблено розширення до 8, але це коштує вдвічі більше. На жаль, ми не можемо її дозволити. Одного разу я назвав маму і попросила її забрати дочку. Але мій мама сказав, що вона не може, оскільки вона мала план медитації. Після того, як мама розірвав її батько, вона повністю занурилася в пошуку себе. Або новий джентльмен. Я ніколи не з'ясував, вона і я дуже короткі розмови.

Моя мама не захочеться викликати. Ця жінка є точною протилежністю моєї матері. Вона повністю зайнята з господарями, чоловіком і молодшими синами. Я не маю часу для свого онука, тому що чоловіки повинні зробити вечерю. Виявляється, що у нас є дві бабусі, і немає одного, щоб розраховувати.



Я звернувся до них і запитав допомогу. Вони навіть здавалося б, щоб забрати свого онука з дитячого садка. Я не запитую більше. Але коли я зателефоную їм, то вони завжди мають звичок. За минулий місяць ми сплачуємо двічі більше для дитячого садка. Фінансова ситуація залишає бажати кращого. Захищаючи мене, що найближчі люди залишили нас в найскладніший період.



Ми не запитуємо про гроші, ми робимо гроші самостійно. Чи важко взяти дитину з дитячого садка і принести їх додому? Вони живуть близько. Цей сад практично в дворі будинку матері. Але вони зайняті самі. І я зрозумів, що я мав покладатися на себе. Але в цьому випадку, нехай нам не прийде на допомогу у віці. Якщо ми самі робимо, дайте їм розраховувати на себе. Може бути я невірно. Але я не бачу іншого способу.



Несподівайтесь, що героїня була в такій ситуації. Здавалося б, що дитина має дві бабусі, які можуть подбати про нього. Але вони вирішили інакше. Ми не можемо відхилити їх для вибору нашого життя. Але залишаючи дітей в такій непростій ситуації неправильно. Вони не тільки безкоштовні, але і робочі люди. Ви можете зрозуміти, наскільки складно, коли працюють батьки. Що ви думаєте про цю ситуацію? Чи може жінка приймати правильне рішення?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное