Вона поставила свою тітку в її будинку, допомагала їй працювати, але все перетворилося в сімейне заміс.

Відносості та квартири Це вічна тема для обговорення, особливо коли сім'я є великим і не достатньо житла для всіх. Анна знає, що це таке. Недавній жінка запросила її тітка, вимушений мігрант, щоб жити з нею. Проте, нові труднощі, що плетені на горизонті: батько героїні знизився. Як Анна дізнається про всі проблеми, читайте далі в статті.



Коли перші вибухи, які відчували в Одесі, я відразу ж назвав мене. Марина має два діти. Цього року Настя і Ванечка пішли на перший клас. Я знаю, що я знаходжу на багато відповідальності. Але я не можу зробити інакше.

Мій чоловік і я жити в 3-кімнатній квартирі. У нас є достатня кількість номерів. Я дуже боявся моїх родичів. У мене був особливий зв'язок з моїм тілом з дитинства. Так я відразу ж вирішив собі: якщо щось йде неправильно, я зробимо все, щоб перемістити свою сім'ю в Київ.



Моя тітка погодилася негайно. Вона знав, що вона не була. Її чоловік пішов з декількох років тому. Вона витяжила дітей себе, працювала 2 роботи. Коли війна почалася, все це було Я відчував мене, щоб допомогти Марина. Хто мені?

Все було чудово в першу чергу. Моя тітка і я почав вибрати школу для наших дітей. Найзручніше влаштувати їх в тому ж навчальному закладі, де йде моя Юлія. Що ми зробили.



Мій чоловік і я знайшов роботу для моєї тітки. Вона сказала, що вона була готова зробити все, що вона взяла. Звісно, я не планував заряджати Марина на оренду або що завгодно. Ми домовилися, що наша тітка приєдналася до нас в комунальному приміщенні. Що було досить.

Нові проблеми в житті і все добре здавалося. Діти пішли в школу, життя поступово пішли. Але нещодавно мій батько, який живе в селищі біля Києва, повідомляє, що він тяжко хворий. Так що потрібно провести час в лікарні в місті. А потім бажано бути в квартирі під наглядом.

Звісно, він назвав мене першим. Перш за все, йому потрібні гроші. По-друге, моя допомога при реабілітації. Він не мав квартири в Києві, тому він може залишитися тільки тут.



Як я можу сказати, що мій батько? Я почав думати про краще робити. У нашій квартирі живе тітка з дітьми, мене, чоловіком і дочкою. Ось 6 осіб. Зважаючи на те, що ми мали три, ми повинні мати достатню кількість простору. Ну, розтяг, але все ще.

Коли я оголосив, що мій батько був переміщений найближчим часом, Aunt Marina був виведений. Це те, що вони завжди мали напружені стосунки з батьком. Кілька років тому вони мали серйозну пастку і не говорили.



Марина сказала, що вона не буде жити під одним дахом з батьком. Як, я повинен сказати ні. Я безмовний. Після всього чоловіка і я зробив для неї. По дорозі він був присутній на цій сцені, і він дійсно не схожий на це.

Він сказав: «Ми приносили вас тут, ми платимо за вас, ми не стягаємо вас за оренду». Моя дружина хребта, як кальмар в колеса, щоб переконатися, що ви і ваші діти є океї. Ви думаєте, що ви ще можете грати в гру? ?

Відносні апартаменти Ostap пішли! Ви краще не знаєте, що сталося далі. Я ніколи не чув так багато кричущих в нашій квартирі. Діти не були вдома. Моя тітка була дуже відхилена, званий нами птиця і mercantile.



Я не знаю, як вирішити цю проблему. Тітка не може приїхати додому зараз. І діти, які навчаються в новій школі. І я не скажу не мій батько. Принаймні розбити його!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Як іржі, як це може звучати, іноді родичі повинні бути розміщені на їх місці. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Іноді люди не знають, як бути вдячні за допомогу, які інші дають їм. Настав час для того, щоб згадати, куди вона і чому це сталося.



Час тепер потрібно тримати один одному, щоб допомогти, не уточнювати відносини. І якщо Марина не схожа на те, що вона має право виїхати і жити окремо. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное