Пінч солі може вигорнути всі заздрості і ненависть ворогів, просто повторити після мене.

Неважливо, як правильна людина може жити, все одно будуть детрактори і ворожі люди на своєму шляху. Це людська природа. Погані слова промовилися з шкідливим непристойним може пошкодити. Тому потрібно вміти захистити себе від такого впливу. Моя бабуся з села вчив мене довгий час назад використовувати сіль від заздрості. Просте і здавалося б, ойє метод працює бездоганно.



Редакція "Сайт" Повідомляємо, чи можна захистити себе від негативних ефектів і як щіпка солі допоможе в цьому.

Сіль від заздрості з давніх часів використовується в чарівних обрядах. Найчастіше для захисту і очищення. Його простота і спеціальні властивості зробили його одним з найбільш ефективних інструментів в магії. Але вам не доведеться шукати саркера або піти в бабусі. Ви можете захистити себе від простого домашнього обряду. Є простий ритуал для цього. Його сутність полягає в вигорання всіх злаків, ліктів і поганих побажань. Дрібка солі розвести все зло.



Важливо вибрати правильний час для обряду. Ви повинні зробити це на лебідь місяць. У цей період краще позбутися від усього зайвого. Підберіть вечір, коли ви будете самотніми.



Взяти щіпку солі з лівою рукою і викинути її з вікна, кажучи: «Я буду хвилювати свою руку – злий лебідь, який бажав зло – я поверне його повністю». Повернути додаткову долю!



Повторіть ці слова три рази. Після чого візьміть монету з ваших особистих грошей і скасуйте його після, кажучи, "Оплатити". Вам потрібно взяти на себе гроші. Це обряд.

У цей час важливо відчути, як все погане листя. Уявіть, як всі злові слова і погані погляди, здавалося б, приклеїти від вас і вилетіти вікно після солі.

р.

Урочисте свято допомагає відчути негативний вплив. Іноді ви відчуваєте себе погано після розмови з кимось. Не варто закривати очі. Зважаючи на те, що їх заздрять і ненажерливі люди можуть навіть несвідомо впливати на тебе. Краще позбутися від негативності, а не накопичувати його. І тільки сіль від заздрості і ненависть незнайомців прекрасно допомагає!



Якщо почуття не сталося, ви можете спробувати сильний обряд, який наготуватиме всіх злаків ваших ворогів. Все це допоможе захистити себе від негативного впливу інших людей. Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное