Чоловік спілкується з іншими жінками: в якому випадку слід розлучення

Що робити, якщо мій чоловік спілкується з іншими жінками? Досить. смоктанняПоки всі очікують від другої половини тільки взаємної любові і лояльності. Але не всім пощастило з обраними. Є люди, які не годують хліба, нехай вони втекти до кущів. Так зробив Лідія чоловікові.



Peels Чоловік Примушені З Інші Жінки A Жінка Примушені Життя Циркуми пошук заробіток за кордон. Вона і її чоловік Олексій ще не мав дітей. Лайда думав, що це не було часу. Я зроблю його. Вони були молодими і могли працювати над створенням власного будинку. Він був великим сонником Альші.

Я не хочу йти в іншу країну. Він подумав, що він може зробити більше грошей, де він народився і виріс. Олексій мав власний магазин автомобілів. Речі йшли добре. Спочатку Лайда прагнула допомогти чоловікові і стати його правою рукою. Але чоловік не поспішав його пустити в його справу. Ситуація не змінилася протягом багатьох років. І хоча жінка здавалося, що з її ідеями речі будуть йти набагато краще. Проте Олексій був категоричною.

262483

Коли автобус займав Lida в іноземну країну, вона ламала в сльози. Я пам'ятаю, як вона була щасливою.Олексія. Вона думала птах щастя в руках. У парі майже все разом. Ми подорожували, приготували, не встигли з друзями. І тоді мій чоловік почав займатися фінансовими проблемами. Ліда підтримала йому стільки, скільки вона могла, але поступово все тепліше і весело між парою прийшла до знецінення.

На заводі Лайда зустрілися незнайомці, як її. Жінка в першу чергу відчувала себе непристойно. "Привіт, як приходять. Одна в іншій країні. Від мого дорогого чоловіка і родичів. Так само ледь. Так сумний, лида зневажена. А потім заспокоїлася і почала працювати практично без вихідних. Уві сні будиночка зберегла її живим.



Комунікація з чоловіком була Але Ліда. небагато часу для довгих розмов. Вона була так втомлена, що в кінці дня вона хотіла спати. Більше У місті вона була рідко, в соцмережах з'явилася мало. У будь-якому випадку, я дав мені час. Багатогодинна робота допомогла Lida втратити невелику вагу, і вона була радою, що фігура була настільки запеклою. Олексій буде щасливим бачити її.



Досить швидко пропущено 3 місяці, коли Лайда працювала в іншій країні. Вона промовила чоловіка і вирішила дивнийй Приходьте і зробіть чоловіка щасливим. За її планом Олексій буде працювати в магазині, коли Лайда приходить до нього з подарунками. Жінки відчували, що чоловік був дійсно сумним про її виїзд.

Прибув Ліда, але не знайшов чоловіка в магазині. У своєму місці був молодий хлопчик, який Alexei найняв місяць тому. Жінки думали. Чи покращився чоловік протягом трьох місяців, які він вирішив найняти помічника? Вона побачила автомобільний привід чоловіка до магазину. З неї прийшов Alexei і деякі молодий білявка. Дівчинка посміхнулася на чоловікові, чітко захопивши його непристойним і пішли про свій бізнес. Коли Олексій пішов в магазин, замість щасливого сюрпризу він чекав грандіозного скандалу.

р.

Олексій відхилив все Лідія його звинуватили. Якщо вірити йому, він був лише другом. "Я не пам'ятаю щось так знайоме. Або це ваш бухгалтер? Хто це дівчина, Олексій? Чому ви приводите її в машині протягом дня? Ви обговорюєте бізнес-питання? Скажіть правду! Але мій чоловік не здався. Подруга не з'явилася поруч з ним.



Неважливо, як важко було для Lida, щоб визнати, але це блондинка не єдиний, хто Alexei поїхав в машині. Це випадково згадується помічником хлопчика з магазину чоловіка. Він сказав, що власник мав досить хороший час. Довгий пробіг кішки між Lida і Alexei. Жінка навіть прийнято рішення про розлученняЇї чоловік був надзвичайно холодним з нею. Хто знає, якщо він хоче від'єднатися з іншою жінкою, як тільки вона прогулялася за межами будинку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное