В той час як я з дитиною за кордоном, мій чоловік вирішив переїхати своїх батьків до нашої квартири, але я проти неї.

Зараз люди стикаються з життєвими ситуаціями, які раніше не були. Багато жінок пішли за кордоном, щоб взяти своїх дітей від небезпеки. Через це сімейні стосунки можуть змінити багато. Так само, як і в нашій історії сьогодні про молодшу сестру, яка вирішила скористатися ситуацією.



Редакція "Сайт" Вона передає історію жінки з вами і спирається на мудрі поради.

Я говорю з вами, бо я не знаю, що робити. Я відчуваю, що я можу бути ворогом до всієї родини. Я не хочу робити це, але я думаю, що я буду. Я починаю трохи далеко.

Мій чоловік приходить з великої родини. Його матір захотів дочку, щоб вона була дітей до тих пір, поки вона породила дівчину. Марина - четверта дитина в сім'ї. Мій чоловік є найстарішим з дітей. Коли я одружився, я думав, що він був старшим братом. Так відповідальний і надійний. Це правда, хоча. Але є нюанси.



Мати свого чоловіка підняли дітей з цим ставленням: щастя і благополуччя її молодшої сестри в першу чергу. Тому молодша дочка виросла в загальному догляді і догляді. Коли вона була підліток, її брати закликалися допомогти практично щодня. Вона була важкою дитиною, завжди втрачаючи в неприємності. І мій чоловік, як злодій братів мій, швидше за все, це зробити.



Ми одружилися, коли Марина була 16. Я думав, що це буде підлітковий вік і все буде поселений, але мої сподівання були в марно. На жаль, вона була одружена. Вона і її чоловік жив разом три роки, Марина народила двох дітей. А потім вони розлучаються. Тоді було ще один шлюб, інша дитина, інший розлучення. Після того, як дитина без чоловіка, і без весілля.

Вона тепер має чотири дітей. І вона живе з фірмою, яка вона і її діти повинні підтримуватися цілою родиною. І найгірший з усіх, хто погоджується. Марина ніколи не працювала в день. Після останнього розлучення вона проживала з батьками. І ми приїжджаємо до моєї проблеми.



На початку березня я пішов за кордоном з дочкою. Я бажав відкинути її від небезпеки і небезпеки. І зробіть гроші самі. Не зайвим буде зібрати Алушку для навчання, вона буде вступати наступного року. Ми проживали мирно протягом шести місяців, але нещодавно зателефонував мені змінив все. Він сказав, що мама прийшла з такою схемою: вона і батько її чоловіка переїжджає в нашу квартиру, а сестра Марина залишається з дітьми в її батьківській квартирі.

Звичайно, це план Марини. Якщо ви можете побачити тісто в одному приміщенні, вам потрібно більше місця. Так вона вирішила перемістити своїх батьків в нашу квартиру, де приміщення зараз порожній. Я можу жити. Але я знаю дуже добре, що я не відправлю їх додому. Вони готові до змів Марина, щоб дати все.

1990Р. 2199Р.

Це сором'язлива, що цей час вирішив дати свою квартиру. На весілля дано батькам. Але мій мати-в-право вірить, що так як ми одружені протягом 20 років, вона має право керувати всім. І сказав, що я проти неї. Це наш номер дочки. Коли ми повертаємо назад, де буде жити? Поставте на кухні? Головне, що Марина була комфортною.

Я не знаю, що робити. Я не розумію, Він піклується про сестри. Я не хочу бути ворогом для всієї сім'ї, але я не бачу нічого іншого. У батьківщину і матері-управління мають власну квартиру, дайте їм жити. Я маю право?



Ми щиро відчуваємо себе шкода для жінки, яка була в цій ситуації. Не знаю, чому вона відмовляє її родині. Але вона просто захищає її особисті кордони, фізично. Не думав про дружину або дочку. Що ви думаєте про цю історію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное