Я збираюся прийняти мій лежачи мати, але час важко, я змінив мій розум.

Ми знаємо, що це таке. сімейні труднощі І наскільки важко вони іноді. Тетяни зіткнулися з реальними проблемами сім'ї, коли її матір-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в. Вона знала, що рано чи пізно вона повинна виглядати після матері чоловіка. Але речі почали рухатися занадто швидко. Чи справляється героїна з усім, читати далі в статті.



Про 5 років тому, мій мама-в-одному став серйозно хворим. Він був живим, Але ситуація погіршилася щодня. Незабаром сестра чоловіка переїхала. У цей час Люба жив з матір'ю, подбала про неї. Мій чоловік і я допоміг більш фінансово.

Але змінилися речі. По-перше, мати-в-завдяки гірше. Постійно лежачи, тому потребує догляду за капіталом. По-друге, Люба нещодавно подзвонила мені, що вона збирається йти за кордон.



Той факт, що вона має дочку з дітьми. Вона назвав любов її повністю. В даний час ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Звісно, сестра чоловіка домовилися. Він довго думав про переміщення. Коли не зараз? Тим не менш, вона не побачила своїх онуків, вона не бере участі у їхньому житті.

Я розумію Любу. Я зробив те ж саме на своєму місці. Але що ми робимо? Я відразу ж подумав, що мій мати-в-право може бути перенесений на нашу квартиру. Я буду подбати про те, де я піду. А потім ми почали говорити про це з чоловіком і дочкою. І не всі люблять цю композицію.

Що робити з хворою матір'ю Ми живемо в траншеї, тому для всіх з головою потрібно достатній простір. Але мій підліток дочка не хоче її бабуся жити з нами. Не схожий на запах старого в квартирі. Вона також не готова допомогти з догляду за нею.



Я сумний, щоб почути це з моєї дитини. Після того, як я підняв свою дочку доброю та симпатичною дівчиною. Але з іншого боку я розумію її. Коли вони почали думати про те, яка кімната була найкращою для Бабця, проблеми виникнуть.

Я попросив чоловіка, щоб переїхати в вітальню і мати, щоб залишитися з нами. Ми не любимо ідею. А якщо у вітальні живе мати-в-завдяки, який, до речі, є також проїзна кімната, це, ви бачите, заважати дочку. Запрошувати друзів, щоб відвідати її. Як весело!



Мені важко вирішити цю проблему без допомоги від сім'ї. Мій чоловік не піклується про свою маму. Не промовляв її бабуся протягом тривалого часу через здоров’я. Так, я почав думати про те, що наше життя було б так, якщо мій мама переїхала.

Сім'я складнощів одна річ. Але напружена ситуація в країні, коли ви не знаєте, що завтра вийде, відрізняється. Тексти пісень, а це означає: Я страшний і я не знаю, що буде далі. І якщо є старий чоловік сидить на шиї, я буду божевільний.



Я вирішив поговорити з сестрою чоловіка. Я розповім, як це таке. Я не можу прийняти мій мама, навіть якщо ви тріщину! Ми повинні знайти інший спосіб вирішення цієї проблеми. Я думаю, що про запитаю Люба, щоб наймати медсестра. Ми сплачуємо навпіл. Що пекло? Я хочу взяти більшу частину витрат, якщо я повинен.

Але жити з матір'ю під одним дахом в сучасних реаліях неприпустимо для мене. Травня Олена Володимирівна прощав мене!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Чи варто допомогти родичам, коли майбутнє загрожує, і впевненість в майбутньому може тільки мріяти? Це непросте питання, бо ми говоримо про те, що Тетяна один шлях або інший буде жертвувати щось заради її матері-завдання. Жінки не готові зробити велику жертву, і це її вибір. Це судити її.

67343634

Але в той же час героїні пропонують альтернативні рішення для проблеми. А що заслуговує на повагу! Що б ви робили на місці Тетяни?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное