Я варю подвійну порцію яблуню пряників, тиждень не застить.

Я дуже люблю фрукти печиво. Восени, необхідно запекти це яблуками. Я зроблю подвійну порцію, вона не застає на тиждень! Імбир виходить повітрянийй Вони мають виражений смак яблук і аромат ванілі з корицею.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. пряники в будинку. З повагою! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

р.

Печиво з фруктовими інгредієнтами
  • 370 г очищених яблук
  • 1 яйце
  • 0,5 ч.л. солі
  • 175г цукру
  • 4 ст.л. рослинної олії
  • 370г борошна
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 0,5 лимона
  • 1 ч.л. melena cinnamon
  • 110г + 1 ч.л. вершкового масла
  • 1 ч.л. ванільного цукру


Підготовка
  1. Вимийте яблука, очистіть їх і наріжте дрібними шматочками. Посипати їх лимонним соком, посипати корицею і перемішати. Габаритний зображення



  2. На нагрітій сковороді з чайною ложкою вершкового масла тушки яблука м'які, періодично помішуючи. Після цього зламайте яблука в пюре.



  3. Додати розпушувач до борошна, перемішати його до однорідності.



  4. Для яблучного пюре додайте цукор, 110 грам розтопленого масла, яйце, сіль і ванільний цукор. Поміряйте його на однорідність. Р яблуко-маси Додайте половину суміші борошна. Натирайте силіконовою лопаткою, а потім додайте іншу половину борошна. Стирати знову.

    275045



  5. Тісто повинна вийти не дуже товстою, вона прилипне до рук. Форма з тестових куль розмір великого горіха. Виготовляйте заготовки печива на короткій відстані один від одного на сковороді, покриту пергаментним папером. р.



  6. При бажанні печиво можна посипати цукром. Випікайте печиво в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 35 хвилин до готовності. Перевірте готовність з дерев'яною паличкою. Це, яблуко печиво Готовий. Бон привіт!







І знайомитися з рецептом яблучного печива, дивитися відео з кулінарного каналу Марія Міхалченко. Є багато розумних і перевірених рецептів!

про:blank

Редакційна колегія також пропонує ознайомитися з інструкцією з приготування ніжних вершків з яблуками. Я їсть 10 бабуся в часі, не менше!



Печиво з фруктами виходить дуже ароматним, і головне, це швидко І без настоювання найпростішими продуктами. яблука додають ніжність і м'якість до тесту. Для мене такий пряник є великою альтернативою яблуню charlotte і особливо придбаної печінки. Чудовий рецепт, рекомендую його з серця!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное