Син і дочка не подбали про лежачи бабуся, але вони вимагають спадщини

Коли потрібно це. свінгериВесь світ опускається. Так багато робити. Знайдіть медсестра, оплачуйте її послуги, заробляйте цей платіж. Важливо вибрати хорошу людину. Пощастило мати сім'ю, шукаючи після старого чоловіка. Це дешевше і простіше. Інколи краще запрошувати когось ще. Історія Марії – це найкращий доказ того.



Пелюшки Потрібні доглядати за літньою людиною Марія підняла сина Андрія та дочки Саша наодинці 10 років. Її улюблений Віктор помер в один день. Жінка ніколи не думала, що здавалося б міцний і здоровий чоловік вирушить на прогулянку з собакою і ніколи не приїжджає додому. Вони принесуть його додому. Але не було часу для Марії на гранату. Потрібні. панчохи Я хочу допомогти мамі. Вона народилася окремо і підняла нічого. Я отримав його.



З'єднання Марії та Ольги Івановни завжди було потужнийй Мати і дочка не тільки родичі. Вони були вірними друзями. Марія знає, що її мама завжди дасть їй плече. І Ольга спробувала не втратити серця, незважаючи на її гідний вік. Так сталося, що вона породила до кінця Марії. Я ніколи не шкодував мій вибір.

Але фінансова ситуація сім'ї залишилася значно бажаною. Марія була відкладена на роботу, і жінка зробила непросте рішення для себе. Ми повинні йти на роботу. Вона була дуже крутою. «Чим дітям залишаться мама? І мама на дітей? Я не можу заспокоїти. Чи буде вона гірше, коли готові документи? - Мар'яна зневажена вночі.



Вже в місяць до вильоту Маша в Нидерланди за роботу Ольга Іванівна знизила сходи. Відразу з'явився амбулатор. Лікарі перевірили жінку і нічого не підозрюють. Однак призначався строгий відпочинок. Марія вирішила скасувати поїздку і залишити відгук після своєї матері. Але жінка переконувала свою дочку. «Ви повинні піти. Я можу впоратися з ним. Крім того, Сашенка і Андрій залишать з собою. Не хвилюйтеся. І прийдуть сусіди. Ми будемо.

Р

З великим сердечником Марія додала літаку. Вона відчувала себе як щось дуже погано було. Але я тримав відштовхування цих думок. «Що ще не так. Він дасть вам старт голови. Просто строгий відпочинок. Він буде добре відпочивати і отримати на ногах, Маша думав, коли вона почала працювати на заводі. Вона приймала її багато часу, тому вона рідко сказала її матір'ю. Стара жінка запевнила мене, що вона була дрібною. Дорогі діти допомагають краще.

Так Маша працювала майже 6 місяців. Вона була дуже щаслива, що вона зуміла зберегти гроші і взяти її додому. Я думав, що я прийшов і найняти мами гарну медсестра або платити сусідів за допомогу. Жінка вже згадувала прощадливих думок, але доля зловила її і жорстоко змусила її приходити до неї почуття. «Особливості» Бабця все, сказав 19-річний Андрій.

Жінка не пам'ятала, коли вона прийшла додому. Як я забрав кохану маму на її останню подорож. І хоча діти захотіли її, вони сказали, що її бабуся був старий, Марія не хочу вірити її. Не рано, ніж 9 днів збиваються, так як відштовхування обережно просить що зараз плоскій Про це ще не міг. Питання не дивилися або оповідають її. Я повинен мати.



Пілінги Коли потрібно доглядати за літньою особою «Діти, цуценят, вони принесли онуки? Про нас Коли я сказав, що вона повинна йти до лікарні! Коли вона попросила допомогти, серце зламало! Так ви не встигли викликати швидку допомогу. Дивитися, Маша, який ви підняли. Так, це невичерпний звір, один раз сім'я Марії зустрілася з сусідами на сході. Саша і Анджей відразу впав, нервово шукаючи один одному.

Деякі сусіди також підтвердили, що вони намагалися дістатися до квартири Ольги Івановни. Тільки діти сказали, що це було океї. «Мама знає, що її бабуся не має часу. Зверніть увагу, що немає уваги. І не приходять до нас. Так, це те, що Андрій сказав мені, другий старий леді-нейбор підтвердив.



За кілька годин, кожен з членів сім'ї упакований. Марія повернулася до роботи в Нідерландах, а діти пішли там, де вони виглядали. Жінка не могла вірити, що підняти такі монстри.й Зробіть для них кімнату. «Мама, вона не виходила з ліжка», - сказав Саша в сльозах. Але Марія не збиралася прощати дітей. Не менше зараз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное