Печиво "Свайдер веб", який стане wand-rescue для lazy hostess

Я люблю домашню випічку, але я не люблю готувати. Якщо я роблю все, це повинен бути простий рецепт і гарний результат. І я знайшов мій улюблений - домашні печиво з какао "Web". Приготований елементарний, але виходить, що принаймні відразу в Instagram повідомлення. Це також смачний і ароматний.



Редакція "Сайт" Вона передає цей простий рецепт з вами.

Домашні печиво з інгредієнтами какао
  • 3 яйця
  • 300г цукру
  • 7г розпушувач
  • 160г манна
  • 350г борошна
  • какао


Підготовка
  1. Пробити яйця цукром до повного розчинення. Є багато цукру в рецептурі, можна взяти половину менше. Ці пропорції для найбільш неординарного солодкого зуба. Ви також отримаєте чудовий cookie. Але в рецепті немає рослинного або вершкового масла.



  2. До яєчної маси додайте омоліну, розмішайте і дайте трохи стояти. Про 10-15 хвилин.



  3. Потім додайте сіяне борошно з розпушувачем. Необхідно насіяти її так, щоб тісто виходить пишним. Потім печиво не забиті, але повітряні. 1433844



  4. Змішайте м'яке тісто. Не варто приклеїти руки, але не кинути занадто багато борошна. Зробіть трохи кульок тесту. Поставте руки в воду до цього. У невеликому контейнері з'єднання какао.



  5. Помістіть кожну кульку в какао, щоб вона повністю покривала тісто. Прогрійте духовку до 180 градусів і запікайте печиво близько 13 хвилин.



    Веб-сайт


Тому що тісто піднімається, какао шар тріщин. Ось як створюється павук. Такі печиво не сором'язливі гості. Він виглядає ефектно і елегантно. І домашні печиво какао чудово смакують. Я люблю готувати з початковою кількістю цукру, щоб зробити його солодким. Для домашнього десерту можна заварити чашку ароматної кави. Це чудово!

Випічка домашні печиво - це єдине приготування, яке дійсно приносить мені задоволення. Дуже швидко, брудні страви недостатньо, але результат щасливий. Якщо ви трохи лази господині, як мені, то цей рецепт ідеально підходить для вас. Я сподіваюсь, що вам подобається.

Що ви повинні зробити себе щасливими і не хвилюватися занадто багато?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное