Я пішов за Францію в березні, але після того, як мій мама вирішив поспішати додому.

Зараз є так багато історій, в яких сім'я зламала, бо дружина пішла за кордон. Багато жінок, які залишилися через війну, хочуть захистити себе і своїх дітей. А деякі з них оплачуються за її сім'ю. На межі подібної ситуації ми хочемо розповісти вам сьогодні.



Редакція "Сайт" Вона передає історію жінки з вами, підрахувавши на вашу пораду. Ми знаємо, що багато людей йдуть через це.

Я вирішив піти за кордон. Мій чоловік наполягає на ньому. Ми хотіли б захистити нашу маленьку дочку від усіх жахів. Нестерпно жити, де дитина не допускається спати звуком вибухів і лікуючим сиренами. По-перше я пішов до Польщі, а потім мій друг запросив нас до Франції. Ми вже з середини березня. Моя дочка пішла до місцевої школи. Я намагаюся вийти з неї.



В першу чергу було складно з роботою. Тоді я знайшов місце, де я був найнятий в якості майстра манікюру. Вона сказала всім, що вона знала про це, і це, як прийшли клієнти. Я отримав трохи грошей.

Я розмовляю людей багато в роботі. Тексти пісень, а це означає: Вони бачать мене практично як психолог. Я не розумію. Як проходить сесія, вони розповідають про своє життя. Багато українських жінок приходять до мене. Я чую, що я був достатньо для життя! Деякі жінки прийшли сюди, щоб почати з нуля. Подумав про розлучення протягом тривалого часу, і є причина, щоб відійти від чоловіка.



Але більшість з них розповіли про стару історію. Вони залишилися, і чоловік знайшов ще один. Він не сидить там самостійно. Я слухав ці оповідання, і він був хворим, так сумним. Я не прийшов від мого чоловіка, я люблю його, і я не хочу втратити свою сім'ю через це. Але тут хороші заробітки і дочка безпечні.



Коли я був особливо сумним, моя мама називається. Про те, що мій чоловік зараз дуже часто відвідав наш сусід Ніна. Молода і цілеспрямована жінка. Він каже, що він допомагає з будинком. Моя мама живе в одному будинку, тому я дізнався. І тоді я не можу стояти. Я боявся, що моя родина злалася, і я нічого не робив.



Я купив квитки додому. Вже завтра з нашої дочкою. Я не можу це зробити. Я не скажу нічого, я просто повернувся додому і що відбувається. Ви думаєте, що я зробив щось ступеню?



Важко сказати прямо, чи є це рішення. Хати, безумовно. Неправильно захотілося зберегти вашу сім'ю. Вона знала, що вона хотіла, ніж що-небудь. Таким чином, її рішення нам цілком виправдано. Важко тримати ваші почуття на відстані. Вболіває, що жінки повинні зробити цей вибір. Вже більше не доведеться жити.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное