Я вирішив розробити логіку дружини, проблему яєць, 99% опитаних невірні.

Логіка для дорослих Не завжди стає фантастичним. Нерідко люди нехтують ним, падають за найпростіші трюки. Це не на всіх дивних, так як людина, яка втомилася після роботи, не дуже уважно. Ми пропонуємо вам кілька елементарних завдань, які швидко закачують мозок. Дуже дякую.



Пілі Логічні для дорослих Але почати з того, що варто нагадувати себе, як важливо, щоб зберегти свій власний. зрілій Що робити в будь-якому віці і в будь-якій ситуації. Хороша головка допоможе вам залишитися плавкою, незалежно від того, наскільки важко це може бути. Люди, які не дотримуються цього правила, зменшили рівень уваги. Вони не можуть відповісти на прості питання.

р.

Пелес яєчний бізнес Перший виклик. У мене було 6 яєць. Я зламав 2. Я обсмажив 2. І ate 2. Скільки яєць я пішов? Яка перша відповідь, яка приходить до розуму? Не поспішайте вирізати першу думку. Не завжди можна виправити в таких завданнях. Подумайте про це. Чи є логічний лов? Він обов'язково повинен бути.

Відповідь. Багато людей говорять тільки 2 яйця зліва. Чому? Зібрано 6 і 2. Потім виходить, що 2 ат і 2 залишився. Так само, як зазначений стан. Насправді ситуація дещо відрізняється. Перші 2 яйця зламали точно на сковороді, швидко обсмажували і з'їсти з великим задоволенням. Це трюк. Залишилось 4 яєчок.

(Б)

Так як мова йде про яйця, не можна пам'ятати ще одну логічну проблему. Отже, стан завдання. Здавалося б, що лисиця піднялася в хатину і була про крадіжку курки або яєць. У мене є ліхтар, камінь і паличка з мною. Що потрібно зробити в першийПоверніть на ліхтарик, киньте камінь на лисці або відлякайте його паличкою? Він також не був невеликий трюк. А де вона?

Відповідь. Фокса в хати є надзвичайно непристойною подією. Звичайно, потрібно позбутися від неї якомога швидше, щоб не турбувати курчат. Або вона не вкрадала яєць. Перша відповідь, що може прийти до розуму, щоб включити ліхтарик. Це хороший варіант, тому що потрібно подивитися, де лисиця є. Єдине питання було те, що робити спочатку. І знайти лисицю, перш за все, потрібно двері курчатий кооп.



П'єси Шукайте лову Продовжити тему смішних завдань на логіці. Чи можна кинути яйце? літати 3 метрів І не збиток? Звісно, якщо кинути його на 4 м. Потім перший 3 він буде легко літати негарним, а потім можна сміливо зламати. Арен не цікаві питання? Все здається дуже легко, але відповіді дійсно дивно.



Peels Смішні Логічні для дорослих У школі запрошували чергову проблему. Я зізнаю, що це не так легко впоратися з ним, але це можливо. Стан є те, що серед 9 монет є 1 підробка. Як з серед звичайних монет, використовуючи звичайні ваги з чашками? Ви можете зважити монети тільки в 2 рази. Почнемо декодування клітки.



Монети Peels повинні бути розділені на 3 групи 3 штук. Під час першого зважування необхідно визначити, яку частину монет важить менше. Підробка буде в цій групі. Якщо шкали показують, що перші 6 монет зважали те ж саме, то підробку в останні три. У другому зважуванні невелика. Порівняти будь-які дві монети з групи «прозорий» і визначити їх вагу. Те, що менша буде підробкою. Ви можете знайти на вагах під час другого зважування. Або вона буде однією. Остання монета Три.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное