Я не маю дитини

Що потрібно подарувати дитині щасливий? Море іграшок, кілограмів цукерок, модного одягу та прохолодних гаджетів? Це все добре, але важливіше. батькой Мама повинна відчувати, що вона повністю готова до народження маленького дива. Вона не повинна бути змушена грати в цю роль.



Що подарувати дитині Хоча в сім'ї Марини це був до цього і пішов. Чоловік Едік наполягає на дітей довга до весілля. Але дівчина зуміла переконувати його. Марина пояснила, що вони ще молоді і не зможуть подарувати новонародженого малюка. У них немає будинків, немає авто, немає нормальних зарплат. "Ми не будемо виводити його фінансово, не розуміємо?" дівчина спробувала досягти свого чоловіка. «Чи нехай, можливо, ми повинні розлучатися?» він жартував.

573750

Марина відчувала, що Едік розумів її і взяв праву сторону. Вони ще не 30, тому поспішають. Але чоловік провів гранату проти Марини, що жінка не поспішала повідомити. У своїй голові Едвард зробив страшні плани, в яких Марина не любить його, і тому не хоче дітей. Незважаючи на те, що Марина сама не подумала про це. І якщо щось виїхали неправильно, Едік жартував про розлучення.

Вона спробувала логічно У парі вже накопичилися трохи більше років. Ви можете взяти іпотеку і подумати про поповнення. Ми не знаємо, що це наше місто. Це буде кімната для дитячої. І все буде відмінно, Марина сподівається. Але життя приготував складний тест для дівчинки. ДТП забрав життя своїх батьків. Молодий жінка не може відновити протягом тривалого часу і сподіватися, що Едік допоможе їй.



«Для дому ви будете проходити з батьків. Є гроші. Ви не повинні витрачати на іпотеку зараз. Можна народити. Приїжджайте по годиннику, стека. І якщо ви не народжуєте, це означає розлучення, чоловік Марина колись відірвав прямо в лобі. Який скандал був, страшно уявити. Поор Марина кричуща і кричав так багато, що Едік навіть назвав швидку допомогу. Але я не зробив правих висновків.



У лікарні, де Марина впала з нервовою поломкою, була надана можливість спілкування з психологом. Жінки не постаралися. «Як ви хворіли бути психологом?» Я думав, що це тільки психопати до психологів йдуть, - сказав Едік, коли Марина випадково подушила про таку можливість. Але в розмові з фахівцем жінка усвідомила її реальне бажання. Не відмовлятися від Бога.

У всіх, крім себе, Марина та травматичні стосунки Едуарда. Людина припинила будь-які бажання дружини розвиватися, що вони були. А якщо Марина спробувала протестувати, вона захопить її спроби, погрожувати розлучення і зробити її відчувати винний результат. Марина не могла зрозуміти, чому така людина мала дитину з нею. «Я хочу зв’язати мене до себе назавжди? Щоб зробити раб? повторити своє питання в лікарняну порожнечу Марина підопічних.



Що подарувати дитині щасливого дитинства З цього дня п'ять років. Марина і повернулася до того, як вона розірвала Едвард, поїхав його до пекти з життям. Але це не зупинилося. А також вдалося закохатися з Олегом, який випадково прокинув воду під час руху. І навіть дав йому сина, Роман. Тепер, коли Рома була зануренням на підлозі з його іграшками, Марина змалював милі ілюстрації на спеціальному планшеті.

р.

Пілінги Олег підійшов з чашкою ароматного м'ятного чаю і подивився на малюнку. «Це чудово. Коли це дитяча книга з кресленнями буде на полицях? Я купую весь обіг, чоловік запитав. «Я сподіваюсь, що раз на день, коли Олечка буде народжена», - сказала Марина з посміханням і трахнув її животик. На той момент вона відчувала себе як щаслива жінка на землі. Що потрібно подарувати дитині, яка про народження? Безсумнівно, щира любов і повага в сім'ї.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное