Як зробити блискучий мат

Я шкодую, що я ніколи не дізнався, як в'язати гачком. Але мій бабуся може зробити це дуже добре! Коли я пропоную свою чарівну ідею в'язання мату, яка б світиться в темряві, вона відразу ж налаштовує на роботу. Після 2-х днів, мат був готовий, і милуючись найвищим рівнем.

Схожі свінгери прикрасить передпокій, вітальня або спальня, стане затишним для блиску, створення святкового настрою. Світлодіодний шнур споживає мінімум електроенергії і повністю безпечний, килим успішно замінить нічний світ!

Як зв'язати килимок з гаком Вам буде потрібно
  • Світлодіодний шнур (6 м)
  • Кошик
  • нитки


Виробництво
  1. Починайте в'язання з 8 стовпчиками без накипу і з'єднайте їх в кільце. Наступний ряд пров'язуємо 2 стовпчики без накипу в кожну петлю попереднього ряду. Тепер додайте шнур до дизайну.


  2. Мат може бути виготовлений з будь-якого розміру, все залежить від довжини світлодіодного шнура!


  3. Перші кілька рядів в'яжемо за вищевказаною схемою.
    1333569

  4. Спробуйте в'язати якомога вільно, після чого не потрібно додавати багато петель. Якщо необхідно додати петлі, зав'яжіть одну між стовпчиками попереднього ряду.


  5. Коли шнур підсвічування переповнений, обв'язуємо пару стовпів без накипу.
    749480

  6. Бабця сказав, що процес в'язання був простий для неї: Я хотів би бачити результат якомога швидше!


  7. Далі зав'яжіть 2 половинки стовпчиків (1 для кожного стовпчика) для створення красивого і акуратного округлення.


  8. Килим ручної роботи.Це буде великий подарунок. Він не може допомогти, але як це!


  9. Оздоблення кінчика в'язання. Для цього підійде велика голка або гачок.


  10. Про нас Як чудово це з внутрішньої ...
    Габаритний зображення

  11. М'яке світло світлодіодів зачаровує. Моя сина любила цей мат так багато!
    , доб. 114

  12. Ви можете використовувати кольоровий світлодіодний шнур, після чого виріб стане ще більш ефектним.


  13. Навіть собака не може протистояти магії блискучого килима.




Я шукаю цю ідею гарною! Я сподіваюся, що ви отримуєте натхнення. Якщо ви не можете дізнатися, як зробити гачком, ви можете запропонувати цю ідею на знайому рукодільницю. Поділіться красою з друзями, демонструючи їх у цій статті!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное