Моя дочка зателефонувала мені в Італії і скаржаю про один одного, і я поїхав додому, щоб розслідувати.

Десь в ідеальному світі, сім'ї живуть разом і ніколи не кварель. Всі питання вирішуються на компромісі, і кожен щасливий. Проте ми не живемо в цьому ідеальному світі. Ми не маємо дня, ми маємо сімейні борти. Ось наша історія сьогодні про дві дочки, які не можуть поділитись своїм майном. І матір їх, що намагається знайти вихід.

р.

Редакція "Сайт" Він поділяє цю історію з вами. Можливо, ви знаєте, як вирішити цю ситуацію.

Не існує часу миру в житті. Одну дочку постійно дзвонити, потім другий. Це місяць. Я не планую йти додому цього року, щоб зберегти гроші. Але ви повинні. Я хочу, щоб поділитися своїм спадкоємцем і розповісти їм, хто отримає те, що.



Я переїхав до Італії 6 років тому, коли мій найстаріший дочка одружився. Вона і її чоловік прийшов до життя в мій будинок. Наймолодший потім навчався в іншому місті, тому проживала там. Але вона нещодавно підписалася з її дружбою. Молодці вирішили жити в будинку. Я думав, що це був великий варіант спочатку. У мене є великий будинок, два сім'ї знайдуть місце для проживання.



Але моя найдавніша дочка проти неї. Вона почала називати мене і скаржавшись, що вона не хоче молодят робити все. Так, вони вже 6 років, не хочуть, щоб молодий диктувати свої замовлення. Наймолодші дзвінки і скаржаться, що старша сестра не керує нею будинок. Після місяця постійних скарг я запакував і прийшов додому.



Перш за все, я планував зібрати достатню кількість грошей, щоб купити обидві дочки квартиру. Після цього я вирішив повернутися до дому і жити мирно. Я пішов за кордон, щоб допомогти моїм батькам. Коли я прибув, нові скарги прийшли до мене. Розмовляючи як з них було складно. Я знав, що вони не будуть жити в одному будинку.



У мене є гроші на одну квартиру прямо зараз. Я пропоную купити будинок старшого віку, щоб молодший міг жити в будинку. У парі років ми придбаємо другу квартиру. Але тоді наймолодші не згодні. Вона сказала, що так як в будинку вже багато років проживала найдовший будинок, нехай її залишатися таким чином, і квартира повинна бути її. Звісно, elder не хоче.

Продам будинок і купити два квартири. Але як я продаю? Де я можу повернутися? Я не хочу, щоб зробити це, але я не знаю, що це зробити. Я не думав, що мій дочок, бо мене так багато. Чи можна сказати мені, як це зробити?



Думка редакції героїні нашої історії була в складній ситуації. Ми були найвизнанішими поведінкою наших дочок. Вони просто чекають своєї мами, щоб вирішити і купити місце для них. Подумайте про свою матір. Ми думаємо, що варіант купівлі квартири не так погано. Дочкам необхідно навчитися робити компроміси, а також захистити і поважати матері, яка працює для них.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное