Пенсійник приховав лавровий лист у спальні і почав помітити несподівані зміни

Мисливський лист в квартирі не тільки прикрасить інтер'єр, робить більш смачними супами і запеченим м'ясом, але і довести щоденні переваги своїм власникам. Подруга сусіда пенсійного віку приховала лавровий лист у спальні і почала помітити несподівані зміни.

«Тільки 1 лист і життя зміняться безперечно!» поділилася своєю мудрістю. Після 2 тижнів я дізнався, що ця порада працює 100%!

Сьогодні видання. "Сайт" Розкажіть мені, де тюрмаЯ хочу змінити життя на краще. Гармонія в усіх сферах гарантована.

, Україна

Лаурельний лист в благородній квартирі Laurus - це культова дерево, яка асоціюється з Стародавньою Грецією і богом Аполлоном, символом чоловічої краси. Філія лавра, як лавровий вінок, вважається символом слави, перемоги і миру.

Протягом століть люди вирощували лавр і використовували його в різних сферах їх життя. Найпоширенішим серед них є приготування їжі (як Spice). Однак мало хто знає, що листя вічнозеленого середземноморського дерева можна використовувати не тільки для приготування їжі.



У лавровому листі є безліч магічних властивостей і один з них грошій Якщо, після слів: «Лурус, принесіть удачу і щастя до мого дому!», ви зав'язуєте 5 штук з червоною ниткою і прикріпіть їх над дверима при вході, об'єкти бажання будуть літати до захоплення і, можливо, занурить довго. Краще це зробити на новий місяць.

Для того, щоб гроші множити, в місцях, де вони живуть, необхідно мати магічні магніти - лаврові листи, натерті ефірною помаранчевою олією. Магніти не можуть бути переміщені, розмовляли про або показані іншим особам.



Також можна використовувати лавровий лист свінгерий Для цього 4 лаврових листків слід укласти хрест під мат на вході. Варто сказати: «Бекерний лист захищає гроші, відходи від бідності». Як тільки листя розсипають, просто замінюють їх новими. Це так простий і ефективний!

Ще один талісман у вигляді лаврового полотна виконує творчі прагнення і стануть найнадійнішим для людей мистецтва. Листок Laurel допомагає захистити будинок від неприємних поглядів. Листя лаври під мат в передпокої не пускають кварелі і небажані гості в будинок.



І, звичайно ж, що свого роду одягу. Одруженийй Сусід каже, що якщо ви поставите лавровий лист під матрацом в спальні, то ні дружини ніколи не будуть думати про обману. Також під подушкою з'явиться пара листків лаври, розташованих під подушкою, повернеться до нормальної, принесуть приємні нічні мрії.

І можна також повісити невеликий пакет лаврових листів в кожному номері. Це допоможе очистити будинок від негативної енергії і карель. Новинки радять покласти лавровий лист у своєму взутті напередодні весільної церемонії. Дуже задоволена!



Я також рекомендую вам дізнатися, що буде відбуватися, якщо ви встановили вогонь на лавровий лист на заході. Це не тільки прянощі, але і ароматизатор, і навіть спокусливий!





Як бачите, лавровий лист в квартирі просто необхідний. Ті, хто вже спробував себе в ролі магія, скажуть – лаурил працює безглуздо!

Повідомляємо, що якщо ви зробите бажання і напишіть його на лавровий лист, а потім загорніть його, побажаєте приїхати. Щоб зробити це, необхідно уявити, що бажання вже було реалізовано, і не сидіти чекаючи дива!

І ви знали, що корисність лавровий лист?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное