У цих складних і турбулентних часах я тільки молитися, що Господь захистить своїх дітей.

Ми живемо в складних і турбулентних разів. І кожна мама тепер піклується про своїх дітей. Ми часто запитуємо Бога про захист і поступку. Молитва матері для своїх дітей врятує їх від зла. Найпотужніші слова матері.



Сьогодні видання. "Сайт" Він ділиться з вами текстами сильних молитв.

Довгий відомо, що влада молитви може працювати чудесами. З любов'ю дочки або сина безладно. Мати з перших днів життя дитини готовий зробити все, щоб захистити дитину. Саме тому молитва і благословення матері є неймовірною силою. Він сказав, що Бог чує всіх молитв матері. І він допоможе, якщо він його буде.

Найголовніше в молитві - це не слова, але що ви вносите в них. Ми повинні переходити до Бога з хорошими намірами. Якщо ваша дитина страшна, і ви попросите допомогти з ним, навряд чи ваші запити будуть чути. Ви можете попросити дитину повернутися на праву доріжку. Але злочинці, які не плюють, не будуть збережені навіть молитвою матері.



Коли ви променя, очищайте розум і серце. Подумайте про дитину і що потрібно. Не втратити віру. Ісус Христос і Бог. Ви також можете молитися святому Трійці або охоронців. Він завжди почує і допоможе Миколаю Чудотворцю. Він свого роду і роду. Молитви можна сказати як в церкві, так і в домашніх умовах.



О Незаймана Марія Пресвята Богородиця, захист і оксамит з вашим захистом моїх дітей (назви), всі діти в нашій сім'ї, підлітків, немовлят, хрещених і неназв'язаними, перевозяться у вугрі. Покривайте їх з хребтом своєї рідної любові, навчіть їх страхом Бога і одержимість батькам, попросіть Господа, Сина, щоб надати їм спасіння.

Я повністю покладаю на годинник Матері, для вас є Божественний захисник всіх ваших рабів. Божественна незаймана, давайте мені образ Божої Матері. Цілує духовні і тілесні недуги моїх дітей (ім'ї), які ми, батьки, викликані їх гріхами. Я повністю довіряю до Господа Ісуса Христа і до вас, Більшої Чистої Матері Божої, всієї долі моїх дітей. Амен.



«Христос Ісуса Христа, може Щиро дякую дітям. Схованки, охороняють їх від усіх злах, відіграють від них кожного ворога, відкривають вуха і очі, нададуть ніжності і пригніченості до серця. «Лорд, ми всі ваші істоти, візьміть радість на своїх дітей і переверніть їх до пентенсії». Заощаджуйте, Господи, і зануріть на своїх дітей, і освітлюйте їх думки з світлом розуміння вашого списка, і направляйте їх на шляху ваших команд, і навчіть їх, Отець, щоб зробити ваш заповіт, як ви наш Бог.



Бог розуміє вас в будь-якій мові, яку ви говоримо. Виберіть один, який зручніше для вас. Якщо ви звикли до Гойму в Україні, то вам допоможе наступне молитва.

«Я проповідаю тебе, Боже, благословення наших дітей». Тексти пісень, а це означає: Несправедливість мене, Господи, якщо stench of rantzi йде. Тексти пісень, а це означає: Полювання руму, тіло і душа, піти всюди, піклуватися про них. Тексти пісень, а це означає: Bless мене, Господь, для вас, щоб жити, піднятися, молитися. По дорозі, як прогулятися дітьми, і спокійно, прогулятися по них. Господи, прощення і любов вашого сусіда, як ви любите себе. Якщо ви спати, моя дитина, прийдіть до мене.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Перейдіть на правильне місце і зробіть правильний шлях. Твій любов, Боже, не піклуйтеся про вас. блаженний Бог, в твоїх руках ти твоїш ти, ти твоїш, ти твоя твоя твоя твоя твоя твоя твоя твоя твоя. Балес, Господиня, діти та онуки моху, але я тебе люблю. Моє життя Тексти пісень, а це означає: Я бант, Господи, Тобі до нит. Я люблю ноги. Все про життя. Амен.



Всі ці слова допоможуть вам попросити Господа за захист дітей. Це більш важливо, ніж коли-небудь, щоб дати вашій дитині благословення. Завдання матері - захистити дитину будь-яким чином. На жаль, темні дні будуть проходити найближчим часом і нема мати доведеться бачити страждання дітей.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное