Тарт, який буде краще, ніж в дорогий випічці

Ще один день я готувався неймовірним. лимон-тар Lilia Zwit рецепт. В одному голосі: «Для голови!» Хто мені сперечатися? Зробіть лікування знову! Однак будь-яка господиня може це зробити. Особливо так як я вже приготував для вас докладні інструкції з фотографіями. Пальці добре!



Тарт з середземноморською Лимонний тарт з середземноморською Класичний десерт, який можна спробувати практично в кожній кав'ярні. Але це ще краще зробити в домашніх умовах. Особливо з приготування їжі не так складно. Я зробив це, хоча це мій перший раз, готуючи його!



Інгредієнти в рецептурі призначені для випічки діаметром 25 сантиметрів. Зберігайте це, щоб десерт було те, що він повинен бути. Також, щоб збити м'ясо, вам знадобиться міксер. Для цього вручну на жаль дуже складно.

Інгредієнти для піщаної основи
  • 300 г пшеничного борошна
  • 50г цукровий порошок
  • 160г вершкового масла
  • 1 яйце
  • 30-50 мл води


Інгредієнти для кукурудзи лимона
  • 1 лимон
  • 400 мл води
  • 70г цукру
  • 30г кукурудзяний крохмаль
  • 50г вершкове масло
  • 2 жовтки


Продукти харчування
  • 70г білок
  • 140г цукру
  • 35 мл води
  • 1 щіпка лимонної кислоти


Приготування піску бази
  1. Перш за все, підготуємо піщану основу для стебла. Змішайте яйце і воду, щоб загальна вага цих продуктів становить 70 г. Я не вказав точну кількість води. Вам може знадобитися більше або менше в залежності від ваги яйцеклітини. Потім відправляємо суміш в холодильник.
  2. Потім в глибокій мисці перемішайте і втирайте руки в кришку борошна, посипаний цукор і охолоджене масло нарізати кубиками. Ідеально підходить для цього з комбайном, але можна також вручну.



  3. Далі залийте яйце водою охолодженим в холодильник в борошняну масу. Поставте все разом і замішайте пісочне тісто. Він буде дуже еластичним і не прилипає до рук. Помістіть його на аркуші пергаментного паперу і розгортайте в колі діаметром всього понад 25 сантиметрів, потім формуємо боки.
  4. Перемістити тісто на форму випікання, сформувати сторони і обрізати зайве тісто по краях. Потім проколіть тісто виделкою так, щоб підстава не набрякла при випіканні. Потім надішліть форму з тестом на холодильник.





Лимонний тарт з середземноморською мовою: приготування курдів
  1. Тим часом потріть шкірку лимона і вичавіть сік з нього. Змішайте сік водою. Залийте отриману рідину в каструлю і додайте до неї лимонну шкірку, цукор, жовтки і кукурудзяний крохмаль. Потім пробийте масу блендером на однорідність.
  2. Потім покласти стейк на невеликий вогонь і варити суміш, постійно помішуючи. Коли маса починає загусувати, видаліть її з вогню і додайте вершкове масло до неї. Добре перемішати, щоб він повністю розчинився.



  3. Готовий лимонний жилет прямо в сотейнику, накрити харчовою плівкою в контакті, щоб крем не був погоджений. Потім виконайте форму тесту з холодильника і надішліть його в духовку 10 хвилин на 180 градусів. Основу необхідно вирощувати коричневу.
  4. Тепер кладемо лимонний кут на піщаній основі. Випрямити крем і повернути форму в духовку ще 7-10 хвилин на 200 градусів. Приготуйте заставу в цей час. Змішайте воду з цукром в сотені і кладемо її на вогонь. Варити сироп до 120 градусів. І збити білки щіпкою лимонної кислоти до піни.
  5. У тонкому струмку залити сироп в білки, не перестаючи їх збивати. Результат повинен бути стабільним за рахунок. Викласти його в кондитерський пакет і покласти його на тарту в будь-якому порядку. Ви можете просто рівномірно розподілити його по колу. Або зробити це як показано на фото. Безкоштовно!





Lemon tart з merengue: редакційна порада Дуже чудово виглядає, коли карамелізована меренга. Для цього Лілія Звіт використовує спеціальний пристрій - кондитерський пальник або газовий карамельний верстат. Однак можна впоратися з цим завданням за допомогою звичайної печі.

Зігрівайте його до максимуму, перетворюючи на тільки верхній режим опалення. Потім надішліть в духовку за кілька хвилин. Меренга повинна бути рояльною. Дядько!



Щоб зробити лимонний трюм, потрібно буде працювати на плиті. Але результат обов'язково варто! Я раджу приготувати цей десерт для гостей. Я впевнений, що ви побили їх до смерті. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное