Вона попросила її дочку: вона більш важлива, ніж «Життя» або спілкування з матір’ю

«Я завжди прагнув знайти шляхи, щоб допомогти моїй дочці. Постраждала за життя. Але навіть люди люблять мене з терпіння! Наш читач довго живе в Італії, заробляючи багато грошей. Кожен місяць вона відправляє гроші додому, щоб підтримати своїх близьких.

,00 гривня

Недавно, дочка Людмила, разом зі своїм дідом, приїхала залишатися з матір'ю протягом 3 місяців. Вони мали великий відпочинок, але напередодні їх відправлення, голодна дівчина почала вимагати гроші від неї. Як дана історія закінчилася, читати далі в статті.

Проблема з дочкою почалася давно. Процес поділу відбувався якось дуже рано, тому у віці 15, Таня не дуже поділилася з собою. Я не можу сказати, що я був поганою матір'ю, але я обов'язково відчував цей шлях. Коли моя дочка мала дружбу, вона не сказала мені.

Таня не поспішала познайомитись з ним. Я дізнався після того, що моя дочка була вагітна. Вона була 18 років і готова позбутися від дитини. На всіх істинах і тітках, я засудив її не так. Хлопець здав її, звичайно. Я знав, що я мав подвійну відповідальність на плечі.



Навколо того ж, один запропонував мені гарну роботу в Італії. Приходьте, він каже, щоб працювати з нами. Я домовився. У будинку я працював в школі, і там ви знаєте, зарплати не дуже високі.

Моя мета була ставити дочку і її дитину на ногах. До того ж, в Танці теж посилився. Я почав шукати роботу в домашніх умовах, бо я можу забути про школу.

Я працюю за кордоном. Кожен місяць послав Таня пристойну кількість грошей на неї і дитину. Я був дуже сумним, що я пропустив момент зростання і мій дочка і мій маленький бабуся. Але не було ніде йти.

р.

Зараз мій Таня 25 років, і мій бабуся Tonechka нещодавно перевернувся 6. Жнівень Школа в рік! Я тільки приїхав додому кілька разів протягом цього часу. Так ми вирішили, що Танюша візьме дитину з ним і приїжджаємо до мене все літо. У ці 3 місяці ми стали дуже близько. Я був комфортним з дочкою і дідом. Я відчував себе як бабуся!

Ми відвідали всі можливі екскурсії та заклади. Я спробував майже всю італійську кухню. Звісно, я завжди оплачую за все. Для мене це було замовлення речей: після всього, це не кожен день, який родичі приходять відвідати.



Я хочу сказати, що протягом цього часу ми ніколи не були Жива в душі. Але почалися проблеми. Напередодні вильоту Таніна ми мали велику боротьбу. На шляху я впакував свою сім'ю величезною сумкою італійської продукції. Але моя дочка чекала мене, щоб дати їй пару тисяч євро додатково.

Таня сказав, що я шкодую гроші для них і Тенекка, вони кажуть, що у мене є достатньо з них. Невірно! Коли я почав захищати себе і сказав, що я провів 3 місяці на них казкові гроші, дочка сказала: «Це ваша відмова, яка зараз в нашій родині одна рот більше!»



Я не чекав такого удару від моєї дочки. Так, якщо це не для мене, я б не мав онука сьогодні. Таня все ще шкодує, що ми залишили свою вагітність? Я був страшний, щоб навіть подумати про це!

Я не знаю, як боротися з дочкою, для кого гроші важливіше, ніж її мати. Коли я поверне неправильний спосіб підняти Таню?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? На жаль, батьки, які вибирають для забезпечення своїх дітей, завжди ризикують. Зіпсована дитина, навіть якщо він вже дорослий, навряд чи хочеться відступати до батьківського шиї. В історії Людмила все складніше. Я не думаю, що її дочка дійсно шкодує, що мама. Вона відлякує всі її помилки на мамі.



Здається мені, що як Людмила, так і Тетяна не розташувалася пара сеансів з психологом. Про те, що їх травми потрібно говорити і пропрацювати. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное