Я не буду служити м'ясними стравами на новорічному столі, ілюйте кролика і полюйте удачу.

Чи може я служити?м'ясо На новорічному столі 2023 року? «Так, але не у звичайному вигляді!» – скажуть езотерика. Щоб замісити кролика, символ 2023 і пощастити удачу, варто робити м'ясо хліба. Можна їсти на сендвічі або в поєднанні з будь-яким гарніром.

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, інструкції для приготування їжі. м'ясорубкий Це великий замінник для м'ясників, і вам не доведеться нічого обсмажити!



М'ясні інгредієнти
  • 1,4 кг м'яса
  • 4 яйця
  • 2 великі цибулини
  • 2 ст. л.
  • 150г лофа
  • 1 ч.л. сухого часнику (або 2 зубчики)
  • 1 ч.л. паприка
  • 0,5 ч.л. італійської трави
  • сіль, чорний перець за смаком


Підготовка
  1. Очистити цибулю, дрібно порубати і обсмажити до золотистого в каструлі з невеликим маслом. 4992995



  2. Смола м'яса в фаршу фаршу, додають омоліну, обсмажені цибулю, сухі або свіжі подрібнені часник, паприка, сіль і перець за смаком. Також додайте італійські трави. Дивитися все разом.



  3. Замочіть лоф молока заздалегідь, пропустіть його через м'ясорубку і додайте його в фарш. Є 4 яйця. Змішайте фарш своїми руками до однорідності. Займіть мені близько 5 хвилин. 314207



  4. Виріжте фарш своїми руками. Форма для випічки (30 по 12 см) була покрита пергаментним папером або змащеною рослинною олією. Покладіть м'ясо маси в форму. Вечірній рівень м'ясного хліба своїми руками. При бажанні верхівки продукту можна посипати насінням кунжуту, кунжуту або льону. Листя про столову ложку.





  5. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 45 хвилин до готовності. Прохолодити м'ясний хліб у формі.



  6. Це, м'ясорубки готовий. Бон привіт!





Я також запропоную вам ознайомитися з рецептом для м'яса з цільними яйцями всередині. Це так просто як білок, але це виглядає набагато більш презентабельно!



М'ясний хліб соковитий, ситний, ароматний і дуже смачний. І найголовніше, він готує швидко і без особливих причин. Чудовий рецепт, рекомендую його з серця! І не тільки що. обідній стілАле також порадувати родичів на тиждень.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное