Я думав, що мій син прогадав мене, і він мав великий час.

«Мій син не замислювався про те, що жити без матері на тиждень. Не пропустіть мене! Жінка пішла на країну з молодим сином. У місті знаходився ліктя. Що сталося з цього і чому мама горда її дитини, читайте далі в статті.

999 р.

Коли я був підліток, я боявся думати про те, як жити без моєї мами. Ми були реальні друзі, я довіряв її з усім. Ситуація з синами мій дещо відрізняється.

Останнім часом я пішов на країну на тиждень, щоб очистити сайт і підготувати його до холоду. Я не можу приїхати з мене через роботу. Я не змусив своїх синів, але наймолодших, Коля, волонтерів допомогти мені. І ліктя, Лешка, сказав він хотів залишитися додому.



Я знаю, що він буде витрачати цілий тиждень без мого нагляду. Мій чоловік - це будинок, звичайно. Мій син, як я зазвичай робити, не буде. Як мінімум він буде зайнятий роботою. Я був злий, але я думав, що це буде хороший тест для мого сина.

Так, поки я пішов, світ не згорнувся і трагедії не сталося. Крім того, Леша працює щодня, згідно зі звичним графіком. Уроки, домашня робота, карате, курси програмування. Він зробив свою їжу переважно самою.



Мій син пішов до лікарні, щоб отримати вакцинацію. Я погодився з медсестрою, яка Леша прийшла в конкретний час і допускається, щоб піти без батьків. Ви не вірите, але мій син не був в хвилину пізно!

Коли мій син став незалежним, я лопався з гордістю. Цього тижня мій Леша виріс як рік. Коли я отримав додому, я бачив, що він був навіть у його приміщенні. Шоктей! Я розмовлявся з чоловіком. Він сказав, що він нічого не змусив сина робити. Це наша особиста ініціатива.

Він був таким гарним приходом додому. Хлопці відразу отруюються, щоб ходити на дворі, пропущених один одному. Я вирішив приготувати вечерю для цього приводу. Навіть запечений торт!

(Романія)

На столі ми говорили хлопці про все. Я попросив сина, що це було схоже на життя без матері. Його відповідь була дуже застарілою: "Це було чудово, мама". Не прочитайте лекції, не забувайте. Я мав великий час, як я був на відпочинку. й

І як ви знаєте, що це камінь у моїй батьківщині, або якщо мій син, то старий? Звичайно, навчаю його, як жити, не без неї. Але я не можу сказати, що я безпосередньо натискаю його або що-небудь так.



Моє син просто виросло і потрібно розуміти. Але я пропустіть так багато, що мило маленьке, що не вдалося відійти від моєї мами. Вам потрібно! І тепер мій син каже, що він був без мене. Я почав боятися, що ми можемо втратити зв'язок, що мати і син може мати. Але як це можна запобігти?

У кожній родині відбувається процес поділу самостійно. Хтось вже у віці 12 комфортних, щоб бути самою, а хтось після дорослого життя продовжує потребувати постійний супровід батьків або просто сидить на шиї.



Тамара пощастила, що її син став таким незалежним хлопчиком. Не варто боятися цього, але не можна пускати подальшу освіту дитини за курсом. Я думаю, що зараз є час, щоб почати говорити про Леша на рівній нозі. Важливо врахувати свою думку і побажання, а не вигнути свою лінію в усіх питаннях. Підготовки повинні вчитися брати відповідальність за свої слова та дії. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное