Наташа почула умови пропозиції і струнких, вона була запропонована фортуна, але довелося взяти серйозний крок.

Іноді життя перетворюється на нас не найкращою стороною. Здається, що земля йде від підніжжя, і провали йдуть один після іншого. Тож героїня історії сьогодні була у складних обставинах. Вона думала, що немає. Але унікальна можливість прийшла з себе.



Редакція "Сайт" Незвичайна історія про дівчину, яка отримала дуже незвичайну пропозицію.

Неоднозначні обставини Наталії кричав, блювотні рухи на Віті. «Що ми робимо зараз? Не знаєте себе? Ви вирощуєте дівчину. Ось гроші, перейдіть до лікарні і вирішіть проблему. Вона здивує з сюрпризом. Як можна сказати? Це свого малюка! Але Вітя не відчуває таких почуттів. Вона відразу розуміла, що нічого не рахувати. Позбавляючи гроші на обличчі, вона б'є додому.

Вони зустрілися з Вітаю кілька місяців тому. Вона впала в любов з ним без пам'яті. Я не бачив, як він пішов. А потім тест показав, що вона була вагітна. Я думав, що вона була просто отримувати нову роботу. А батьки повинні сказати, вони, безумовно, не будуть радувати. Її мама завжди розповіла про те, що спочатку потрібно будувати кар'єру, і тільки тоді подумайте про шлюб. Я не одружився.

Увечері Наталаша приїхали до батьків. Дад подається смажена морква. Мама не може стояти настоянки з рибою, тому він приготував, а мами приймали ламку від побутових хорів. Наташа прийшла, коли караші були майже готові. Від запаху риби дівчина відразу ж стала талією, і вона ran до ванної кімнати. Батьки не турбуються. І вона вирішила сказати мені правду.

Моя мама захищала в першу чергу і прочитала її. Дівчинка сльозила її щоки. Тоді мама виглядала на дочку, захопивши її щільно і сказав: «Соррі, мед, не плаче». Ви не можете турбуватися зараз. Я не залишаю тебе, ми завжди будемо на боці. Тексти пісень, а це означає: І ми всі піднімемо дитину разом.



Наташа народила здорову дівчину. Вони жили разом, це було простіше. А батьки Наталії добре заслуговують, тому вона не поспішала працювати. І новий бабуся не хочу давати її дідусь до дитячого садка занадто рано. Все вирушилося в звичайному режимі. Але було неприємно один день. Батько Наташи був прийнятий з роботи прямо до лікарні. Він мав інсульт. Він припинив ходьба і розмову.

Після цього їх життя різко змінилися. Нам потрібні гроші для лікування батька, для дитини і просто для життя. Для всіх не вистачало одна заробітна плата і скромний припуск. Тоді Наталя вирішила, що вона повинна працювати, як тільки її дочка одна і половина років. Повернувся до офісу. В той час як вона була, бос змінив. Так багато хвилюватися.

Не було проблем з дитячим садком. Але вона була занадто невеликою, часто хвора. Тексти пісень, а це означає: Тоді мати Наталії вирішив, що вона кинути свою роботу і сидіти вдома, щоб подивитися після батька і дитини, коли вона була хвора. Наталя була воскресненою думкою про те, що кинути хвору дитину в домашніх умовах. Але вона знала, що тепер був основним хлібом в сім'ї.



Складання пропозицій Дівчинка, що повернулася до роботи. Вона відразу продемонструвала нові боби, які вона могла працювати. Час четвертого звіту. Він був щось неправильно з ним, але ніхто не знав, де була помилка. Наталя сіла в офісі пізно вночі, щоб закінчити все. Я нарешті знайшов помилку. Після обробки все вона збиралася додому.

Вона була пізно, вона бродила на нозі. Ми поспішали. Автомобіль нового боса зупинився поруч з нею. Він відкрив вікно і сказав: "Знизу я даю вам будинок їзди." Вона сіла і продовжила розмову: "Чому ти тут так пізно?" Просто від роботи? У мене є можливість працювати менше. й

Наталія розповіла чоловіка, що закінчила звіт. Він оцінив свою старанність і був дуже радий, що було знайдено помилку. Чоловік припинив машину перед будинком. Жінка бажала залишити, але двері заблоковані. Вона отримала трохи страшно і попросила мене, щоб випустити її з автомобіля. Але людина не поспішає робити так. Він зважився і сказав: "Наталія, у мене є бізнес-пропозиція для вас. й

Вона дивилася на Mark Dmitrievich підозріло. Продовжувати, я знаю, що ви в складній ситуації. У вас є невелика дитина. Деякі люди кажуть, що ви і батько тяжко хворіли. Я маю на увазі, що це про? Стати коханою дружиною. Ви рухаєте жити з мною, я буду прийняти дитину. Повернувшись, ви отримаєте гроші, які вам потрібно. Одруження не буде реальним, нічого не буде між нами, я обіцяє.

Жінки звернулися до такої пропозиції. «Чи ви це робили? І чому я? вона запитала. Чоловік пояснив, що важливо для бізнесмена мати гідну сім'ю, але не вдалося. Він щиро розповів про своє ім'я шлюбу, добробуту і про те, що він не міг мати дітей. Саме тому він потребує дівчини з дитиною.



Диффікулт Циркумстанс і хороший Deal Вона не відповіла йому, що ніч, але вона була перенесена на щирість чоловіка. Вона прийшла додому. Мама сидить на кухні нічним світлом. Наташа вперше помітила, як старий вона була в минулому році. Нема нічого не залишилося від життєрадісної жінки. вона сидить там, скільки грошей вона потрібна для своєї батьківської медицини. На жаль, витрати не відповідали бюджету. Отець все ж повинен бути відступним, інакше це не буде сенсу. На даний момент Наталя зрозумів, що справу з босом була її єдиним варіантом.

На ніч вона сказала мамі все. Її матір сказав не жертвувати себе для них. Але Наталя вже стала її розумом. Складні обставини не залишають іншого способу. Це найкраще для своєї сім'ї. Вони підтримали її на початку цієї поїздки, тепер вона не може залишити їх. Наступного дня вона розповіла Марку Дмитрієву. Вони одружилися. Дівчина залишила свою роботу і стала дилігентною домогосподарка, щоб добре виглядати в очах громадськості.

Вони домовилися, що це триватиме два роки, а потім дівчина буде безкоштовною. Марк прийняв Аня, дочку Наталі. Він також сказав, що це дочка. Журналісти обговорювали цю історію протягом місяця. Наташа повністю прийнята роль дружини багатої людини. Я пішов на вечірки з ним, попіл з партнерами. Після отримання грошей вона негайно сплачується на реабілітацію батька. Життя сім’ї стає набагато простіше. Складні обставини за нами. І сама Наталя припинила хвилювання про рішення, це був єдиний варіант.



Рік проходив з тих пір, поки їх не існує. Вони проживали дуже спокійно. Наталя припинила боятися чоловіка і лікувала його як бос. Щоб бути чесним, вона відчувала, як вона почала любити його. Але вона спробувала не будувати помилкові надії. На честь відкриття ресторанного бізнес-партнера «Марка».

Це був досить рутинний захід. До Наталії слухали знайомий голос. Побачила Вітя там. Її серце зійшов її каблуки. Він підійшов і сказав: «Наташа, це те, що ви?» Довгий час. Хто це? Помітив, що його дружина виповнилося блідою і взяла ініціативу. «Я чоловік Наталія Андріївна. Займіть нам, але ми просто проходимо. й

Не чекаючи відповіді, Марк під керівництвом дружини до автомобіля і нехайліво. Пара блоків пізніше, він сказав: "Чи ви замовляєте?" Хто так? А потім Наталія розповіла йому про все, що сталося до неї. Вона кричав, коли вона сказала Вітя запропонувала їй гроші, щоб позбутися від дитини. Людина раптом захопила її і поцікавила її. вона не чекала, але вона зробила, тому що вона хотіла її довго.

Він відбив і подивився на очі, «Соррі, я не маю на увазі, щоб відлякати тебе». Так само, ви знаєте, що я відчуваю себе так добре з вами, з Анджечкою. Я хочу бути більшою, ніж просто вашим роботодавцем, я хочу, щоб бути вашою підтримкою і захистом. Наташа, нехай буде разом. Вона посміхалася, говорячи: "Я сказав, що ви не будете мати справжньої сім'ї. й



Редакційна думка є щасливою, що ця історія має щасливе закінчення. Як виглядає сучасна казка. Незважаючи на складні обставини, існує можливість змінити все. Іноді це відбувається в реальному житті. Ви просто не повинні втратити віру в кращому і не давати. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное