Мій Тітка на 63 життя скромно, але ніколи не пропускає на цих 5 речей, і не радимо вам

У мене є тітка, яка нещодавно стала 63. вона дивна жінка. Кожна зустріч з нею надихає мене. Профінанси, які ми поговорили. Вона сказала, що вона мала спеціальну систему збереження. Вона живе досить скромно, зберігає бюджет і ніколи не потрапляє в боргу. Але це не те, що застрягти мене. Тітка Luba також додала, що є 5 речей, на які можна зберегти абсолютно неможливо.



Редакція "Сайт" Я оцінив список Тітка Люба. І ми хотіли поділитися з вами.

Ця стаття Aunt Luba приніс до першого місця. Вона сказала: "Це все, якщо ви зносите некомфортний бюстгальтер." І це слово має сенс. У хорошій якості одяг ви відчуваєте набагато комфортніше. Одягнена Жінка Голий чоловік Але це не тільки для зручності, але і для впевненості в собі. У красивій нижню білизну ви відчуваєте, як королева.



Дуже важливо для будь-якої жінки знайти її перукарню. Не просто підійти до найближчого барбекю по куту, але знайти хороший майстер. Тітка Luba говорить, що зачіска є одним з основних показників як жінка лікує себе. Крім того, з віком волосся потребує особливого догляду. Тому важливо не зберігати на цьому сайті. Професійний майстер допоможе не тільки зробити успішну стрижку, але і підібрати продукти для волосся.



Дентист Тітка підкреслив цю точку окремо: Мед, ніколи не пропустити на стоматолога. Краще зробити його більш дорогим, але надійним. Ми не піклуємось про наших зубів, але ми не повинні. Після того, як ви лікуєте їх з максимальною обережністю, то вам буде потрібно набагато менше грошей для цього. Тому важливо регулярно відвідувати стоматолога і вирішувати проблеми, перш ніж вони перетворюються на катастрофу. Нові зуби не виростуть, потрібно захистити ті, які є.



Ми часто нехтуємо повним відпочинком. Дуже важливо. Решта допомагає нам відновити сили і отримати підсилювач енергії. Ми часто заперечуємо це, цитуючи брак грошей. Ви не повинні йти за кордоном, щоб розслабитися. Ви можете планувати подорож до лісу або залишити місто на пару днів. Важливо дати собі час для відпочинку і отримання міцності. Так здоров'я буде міцніше, і працює більш ефективно.

902694

Можливо, ви не помітите, але ситуація в будинку дуже сильно впливає на нас. Він завжди повинен бути затишним, чистим і комфортним. Це сама по собі додає життєдіяльність. Наш дім - це наше безпечне місце, щоб приховатися від метушні. Якщо ви не любите їхати додому, вам потрібно змінити щось. Не про дорогих ремонтів, це про те, що приносить вам радість. Не заперечуйте себе, здавалося б, нещастя для будинку. Всі ці речі допоможуть зробити Ваше місце харчування.



Я зрозумів, що система її збереження була про себе. Якщо ви цінуєте себе, подбайте про ваше тіло і душу, ваше життя буде щасливим. Ви не можете зберігати всі ваші гроші та життя. У вас є можливість насолоджуватися. Життя тут і зараз. Ви ніколи не збережитесь?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное