Жінка Віталія Кличка дивиться цвітінням, хоча йде через розлучення, як вона керує нею

Дружина Віталія Кличка Недавно давав публіці кілька сумних новин. У парі прийнято рішення відокремити від 25 років шлюбу. Наталія Кличко опублікувала дотик посту в декількох мовах про її Instagram, в якому вона поділилася частиною свого життя шанувальниками. Але чому це те, що Кличко більше не разом?

р.

Дружина Віталія Кличка Наталія Кличко (не Егоров) зустрілася з майбутнім чоловіком на одному з громадських заходів. Віталія була молодим і перспективним спортсменом, і Наталя займалася моделюванням. Дівчина завжди активний і універсальнийй У школі зацікавила гімнастика, але вона не хоче з'єднати життя з великим спортом.

Хоча доля замовила мало іншого і дав Наталію Віталію. Пара заміжна в 1997 році, після 2 років судді. Не секрет, що красива дівчина завжди була оточена багатьма шанувальниками. На зустрічі Віталія Наталя займався іншим. Тим не менш, юна боксерка досягла допомоги дамі, що йому сподобалося.

р.

Instagram / @unitedcharity Довгий рік життя разом Наталія Кличко стала Головна для чоловіка у всіх своїх починань. Вона була з Віталієм, коли він був професійно боксерським. Вона також підтримала свого чоловіка, коли він вирішив радикально змінити свою кар’єру і головувати місто Києва. На додаток до надійного заднього чоловіка, Наталя не забуває розвитку власних проектів.

Активний. благодійністьй Адвокати для жінок, які подаються вчасно для відповідних медичних оглядів та консультацій. Іноді це те, що може запобігти багатьох жінок, які хворіють. Наталія Кличко також відома в Німеччині як співак і співак. Вона утворилася гурт Addicted...



Instagram / @gala_magazin Одружена з Наталією та Віталієм три дітейЕгор-Деньель 2000, Єлизавета-Вікторія 2002 та Максим у 2005 році. Зараз діти пари Кличка дорослі та навчаються за кордоном. Що може призвести до того, що така сильна і велика сім'я, щоб згорнути? Чи може він бути ваффрі на боці? Чи був один з подружжя, які призводять до спокуси?

р.

Веб-сайт: www.era_di_is 16 серпня Наталя Кличка опублікувала посаду в Instagram, де вона подякула своїй коханій людині за все і Розповсюдження абонентів про розлученняй Вона стверджує, що розірвання пари є добре продуманим і добре продуманим рішенням. За словами Наталії, шляхи сімейства Кличка з часом стали занадто різними і поступово дивилися.

«Ми підняли три дивовижних дітей і завжди будуть батьками. Як і раніше, у нас є дружня, поважна відносина. Ми завжди підтримуємо один одного в усіх обставинах. Я хочу Віталія тільки найкраща, Наталя написав дотик.



Веб-сайт: www.klitschko.com Віталій Кличко також підтвердив інформацію про розлучення журналістів. Він сказав, що з Наталією вони давно мешкали не тільки в різних містах, але в різних країнах. Віталія живе і працює в Україні, а Наталія – в Німеччині. Таке рішення було лише питанням часу. Тим не менш, людина запевняє, що в цьому випадку не існує сторонніх зайвих. Віталій живе тільки в серці. любов Київ.



Веб-сайт: www.klitschko.com Дружина Віталій Кличко розповів про розлучення шлюбу завжди непросто. Навіть коли мова йде про спокійне та взаємовигідне рішення. Сім'я потребує часу, щоб прийняти і вижити це. стресовий моментй Я бажаю колишнього чоловіка терпіння і їхніх дітей. Життя не закінчується, потрібно сміливо виглядати вперед і підкорювати нові горизонти. Так не залишайте мандрівників на їх складну дорогу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное