Я варю свій чоловік готовий обід в банках, коли я не вдома, він не сидить без спекотної їжі.

Мій чоловік не може жити без спекотного обіду. Але я також працюю і не можу зробити щось свіжим. Для мене, обід в банку незамінний. Так, це право. У одному чудовому банку все необхідне: крупа, овочі та м'ясо. Підігрів - і гарячий обід на столі. Я думаю, що багато господинь це буде потрібно.



Видання YouTube "Сайт" Повідомляємо, як отримати повний обід в банках. Рецепт був представлений на красивому господині Лілії Звіт.

Обід в банку Інгредієнти за 1 може 0,5 л
  • 70г перлове зерно
  • 100 г м'яса
  • 0,25 перець
  • 0,5 цибулини
  • 0,5 морква
  • 1 ч.л. солі
  • 0,5 ч.л. перцю горох
  • 1 лавровий лист


Підготовка
  1. Інгредієнти вказані на одному каналі, але я зазвичай робимо 6 одночасно. Розрахувати інгредієнти на суму, яку потрібно приготувати. Так, отримайте якісну баночку. На дні кожного кладуть лавровий лист і перець горох.



  2. Нарізати м'ясо на невеликі шматочки. Ви можете взяти будь-яке м'ясо. Я збираю свинину для сати. Поставте м'ясо в банки, теж. Додати сіль зверху.



  3. Наріжте моркву по колах, цибулю з півколами, а перець соломкою. Поставте овочі на вершину м'яса. Моя людина не схожа на цибулю, тому я не додаю їх. А замість того, я поклав трохи більше моркви. Поєднання овочів просто красиво, з ними каша виходить дуже смачним.



  4. Залийте перлову зверху.



  5. Залийте всю цю холодну воду так, щоб на краю баночки залишилося близько половини сантиметра. Покрийте банки зверху, але не щільно. Поставте банки в холодну духовку. Потім поверніть і встановіть температуру 200 градусів. Коли суміш в банках починає кип'ятити, знизити температуру до 160 градусів. Коробки рулонні 2 години. Візьміть готові скручування з духовки, щільно закручуємо і перевертаємо. Їм необхідно охолодити до кімнатної температури. Головна збереження готове.



    Веб-сайт


У цьому відео ви можете подивитися розумну господиню варити вечерю в банку.

про:blank

Це скручування є універсальним. Приготувати для тих, хто в полі. Дуже зручно, тому що його можна їсти навіть холодно. Але смакує краще, якщо ви прогріваєте або залийте гарячою водою. Також варто пам'ятати, що він зберігається про те, що саморобний туш. До 6 місяців в холодильнику і до 3 місяців в прохолодному приміщенні. При температурі вище, не варто тримати його довше місяця. Я сподіваюся, що вам потрібно цей чудовий рецепт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное