Ви отримаєте благословення небесного на 11 вересня, якщо ви це робите на День Богослужіння Івана Хрестителя.

Поведінка Джона Forerunner Це один з головних церковних свят, які християни святкують 11 вересня. Це важливий день пам'яті Івана Хрестителя, який був зефірним в ім'я віри.

доб.

З днем Богослужіння глави Іоана Форерун асоціюється з багатьма традиціями, заборонами і ознаками. Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість Вам все детально і допоможе вам підготуватися до великого свята.

Святі мучениці готові жертвувати своїм життям заради віри. Іоан Хреститель не виняток. Історія свого життя згадується більш ніж один раз в Євангелії. Про те, що він зробив і що він пішов.

Іоан Хреститель був найближчим попередником Ісуса Христа і преахером. Він представив приходу Месії та хрещення Ісуса в води Йорданії. Людина під керівництвом ацетичного способу життя і закликав людей до покаяння.



Він допоміг людям внести зміни до гріхів і отримати на правому шляху. І це може бути зроблено лише через щиру віру в Христа Спасителя. Джон заперечував людські виступи. Це сталося з королем Героїдом.

З братом все-таки живим, він взяв дружину Героїду і відповідав її за себе. «Чи не зробиш для дорослих», - говорить 7-й командування. Джон сказав, що це прямо на обличчя царя. Але героїд не переносить сміливих слів проповідника. Він кладав його в тюрму, зберігаючи своє життя, бо всі єврейські люди стояв йому.



Але не сталося дива. Одного дня, степлер Героїд вимагав в подарунок за її танці загартовану голову Джона Forerunner. І цар зберіг своє слово, радий дружині дочку. Виконавець відрізав голову пророка. І поховали його тіло. Тоді була створена дата християнського свята, день пам'яті Івана.

Тарифи та заборони Російська православна церква увійшла до складу Покрови Пресвятої Богородиці. Це особливий захід в житті кожного християна. У будь-який день тижня падає 11 вересня, людина повинна дотримуватися строгого кріплення. Не можна їсти м'ясо та молочні продукти, а також рибу. Всі гарячі напої заборонені.

р.

Увечері напередодні свята парафіяни приходять до церкви на урочисту церемонію служіння православної церкви. Як правило, Весь день Вігіл триває з 18 годин до 6 годин ранку. Клергія називає це аскетичною практикою рефінгу до сну. На честь пам'яті Івана Forerunner.

У цей день люди пам'ятають тих, хто боровся за правду і доброго. Вони молилися за душу загиблих бійців, які давали їм життя на батьківщині. Ці дні молитви є більш актуальними, ніж коли-небудь!



З таким важливим днем в православній церкві пов'язаний з багатьма заборонами. Наприклад, домогосподарки заборонено подавати їжу на столі. Це пряма асоціація з сильною головою Джона. Крім того, ви не можете підібрати ніж і інші гострі предмети і ще більше їх використовувати.

Забороняється їсти всі фрукти і овочі червоного кольору. На день Поведінка Джона Форерун. З тієї ж причини, 11 вересня не підходить для весілля та інших галасливих свят.



Не порізати волосся або змінити волосся на цей день. Також намагатися не почати будь-який новий бізнес і не давати нічого. Крім того, всі види рукоділля заборонені.

Якщо жінка народила дитину 11 вересня, він повинен називатися Іваном. По-перше, люди вважали, що це ім'я може захистити малюка від злої долі і негативної енергії. За легендою, з цього дня починається індійський літо. І люди, які дотримуються суворої фіксації, будуть здатні вдихати всіх своїх гріхів і отримувати благословення.

Р

Люди, які звикли бути дуже уважними для природи. Наприклад, вони вважали, що ключові крани в небі заморожують осі холодної погоди. І якщо людина побачила в небі лебедя, що летить до теплої землі, значить, дуже скоро сніг буде падати.

Спендія Вересень 11 мудро і не забудьте промити. Проста молитва.

До хрещення Христа, чесний форевер, коронний пророк, перший martyr, застібка і пустельний майстер, чистоту вчителя і тісна дружба Христового! Я променю, і я прийшов, щоб ви не заперечувати мене від вашого допиту, не заробляю мене гріхів, що падають багато; поновлю душу, подарувавши, як другий хрещення; очищайте мене, гріхів знеповненого, і зробіть мене до лука вниз, але надходить Царство небесного ніде зла. Амен.

Нехай Бог піклується про вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное