Я витягю речі з шафи, і вони, здається, бути з епоху застій Brezhnev, запаху старого віку.

Я починав непристойний запах в шафі недавно. Це особливо вірно, якщо ви хочете носити щось, що я не зношу. Не є старою шафою. Що це і як виправити цю проблему? Я почав розуміти питання і поповнивши свою скарбницю знань, так що я готовий поділитися невеликими хитрощами з вами.



Сьогодні ми дізнаємося, чому виникає неприємний запах в шафі і, головне, як позбутися від неї один раз і назавжди.

Неприємний запах в шафі - непристойна річ. Ви думаєте, що ви позбавили від неї, але це відчувається, як це знову і знову. Отже, перш за все, потрібно дізнатися причини (зазвичай кілька) чому з'являється аромат в шафі.

По-перше, шафа може бути банальною. Неприємний аромат особливо поширений в старовинних радянських меблів. Позбутися від неї практично неможливо, на жаль.



По-друге, проблема може бути неналежним зберіганням речей. Якщо ви одягнете чистий і брудний одяг і інші предмети в одному місці, не дивитесь при відсутності свіжості. Де б вона була?

Пилові кліщі можуть з'явитися в одязі і шафах. Відтіняє їх необережним оком. Також вони досить складно позбутися від того, що для цього вам доведеться обробити як предмети, так і меблі з особливими засобами.



Також шафа може виділяти неприємний аромат через високу вологість в квартирі. І причина може бути неправильним співвідношенням одягу і простору в шафі. Просто покласти, шафа невелика, і є багато речей. Свіже повітря не циркулює, одяг не вентилюється.

Щоб позбутися від неприємного запаху в шафі, перш за все, потрібно провести загальне очищення в ньому. Для цього абсолютно безкоштовно шафу з одягу. Буде потрібно повністю промити. Сам шафа ретельно промивається, використовуючи побутові вироби, призначені для матеріалу, з якого виготовляються меблі.

Для кращого ефекту шафа можна мити водою і господарським милом. Потім, ідеально, вона повинна бути лівою відкритою, щоб вона була належним чином вентильована. Відкрийте всі двері та вікна (або балкони). Повітря шафи краще протягом декількох днів.



Також дуже важливо перемістити шафу від стіни і побачити, який стан його задньої стінки знаходиться в. Часто буває, що ця частина меблів являє собою гарячу клумбу з цвілі, через яку є неприємний аромат.

Навіть якщо все нормально з задніми і боковими стінами краще їх лікувати за допомогою перекису водню. У цьому випадку це профілактичний захід. Якщо шафа дуже стара, можна спробувати зберегти ситуацію. Для цього після загального очищення внутрішні стіни шафи можна пофарбувати якісною фарбою.

Коли шафа виконана, зробіть свій одяг. Всі речі потрібно мити. Якщо вони все ще неприємні, можна замочити їх у воді з додаванням кондиціонера не менше півгодини. Одяг буде знову мити.

р.

Після проведення всіх процедур шафа може знову заповнювати одягом. Варто повністю висихати, що важливо. Між речами я раджу покласти спеціальні ароматичні сашети з різними травами. Також підходять тканинні пакети, наповнені кавовими квасолями або чайними.

Кориця і гвоздики допоможуть не тільки позбутися від неприємного запаху, але і запобігти появі маток. Наприклад, я кладаю нове мило і сухий парфум в моєму одязі. Ми працюємо!

Неважливо, як почистити шафу, від часу до речі, в ній потрібно пройти через. Вологий одяг відмінно вбирає всі неприємні аромати, що оточують його. Так завжди сухі речі в добре провітрюваному місці, наприклад на балконі.



Якщо ви знаєте, що основну проблему неприємного запаху лежить в підвищеній вологості, зловіть життя рубати. Просто поставте активоване вугілля на полиці. Допомагає позбутися від ароматів. Потрібно міняти таблетки щомісяця.

Як профілактичний захід можна скористатися спеціальними аксесуарами для кедрового одягу. Це дерево здатний поглинати будь-які неприємні запахи і запобігає їх поширенню через шафу.



Якщо проблема - пилові кліщі, вам доведеться потіти, щоб позбутися від них. Але ви можете це зробити! Спочатку очищайте всі ваші речі. Потім промийте одяг на 20% соляного розчину. Потім промийте його звичайним способом для вас.

Можливо, у вас є інші поради, які допоможуть позбутися від неприємного запаху в шафі. Вони сміливо діляться ними в коментарях. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное