Дитина з тапочкою відмовилася йти до дитячого садка, але мати зламався в дитячий садок

Що робити, якщо дитина не хоче йти до дитячого садка? Алла згадав слова терапевта: У 3 роки малюк починає складний період. Ви просто повинні його вижити. Не вдалося зрозуміти, що всі її синові дії мали певні причини. І його небажання відвідувати дитячий садок має гарну причину.



Поведінка сина не змінила, і героїні вирішили дізнатися, що дійсно сталося. Виявилося, що причина не у дитини. Що завершився цей обструктивний сюжет, читайте далі в статті.

Моя сина нещодавно виповнила три роки. Коли він був два і половина, Я відправив його на приватний садок. Я мав працювати і не був інший варіант. Дімка подобалася в дитячому садку, він ніколи не захопився і іноді навіть не хотів залишити. Але не довге тому змінилися речі.

Моя сина розпочалася в ранкові таржі. Він відмовився піти на дитячий садок. Я не можу пояснити причину, я просто зв'язався і запитав мене залишити його в домашніх умовах. Перша думка – побачити наш сімейний лікар. Ви?



Про це заявив Валентин Степанович, провів іспит, запитав мене про все. Фізично, Дімка була просто дрібною. У віці 3 років малюк починає складний період. Це просто вижити, тільки наш лікар сказав.

Ну, я, приступив, відставив себе до цієї ідеї і продовжував приймати сина до дитячого садка. Щодня була буквально катування як для нас. Я бачив, що Dime не отримав краще. Тоді я вирішив поговорити з педагогом і дізнався, як повірили дитину в саду.

Учитель впевнено заявив, що Dima поводиться нормально. Вона не помітила ніяких змін до нього. Але не заспокоїлося мене. Я вирішив піти в сад все раптово і подивитися, що сталося в обіді.

Якщо материнський інстинкт запропонував зробити це, або це просто збіг. Але що я бачив, коли я прийшов до обідньої кімнати шокував мене.



Що таке, що батьки, як правило, заборонені бути в садочку протягом дня. Я можу приїхати і забрати дитину, але я не можу потрапити в ігрову кімнату або їдальні. Я ніколи не викликав цього правила, бо я не хочу знати, хто повісив сина.

Але я йшов впевнено в собі до їдальні. З коридору приміщення відокремлюється величезною заскленою стіною. Я міг легко знайти сина серед дітей. Він сидів на столі зі своїми руками перехрестився. І учитель (щось не знаю, але) потінув на Діма і спробував порізати їжу в нього.



Не хочу їсти. Але що жінка не зупинилася. Починав я на мій хлопчик більше, ніж коли-небудь, і він просто почав кричати. У той момент я не можу стояти, і зламав в їдальні.

«Чому ти жуєш у сина і начиняєш їжі в нього? Він сказав, що він був повним харчуванням! Я взяв Діма в руках і почав його заспокоїти. Він був дуже щасливий, що я прийшов. Мій син не чекав бачити мене.

Дитина не хоче йти до дитячого садка Далі слідують серйозну розмову з нашим викладачем. По-перше, я не розумію, чому мій син був загиблим. Не варто подобатися. По-друге, я хотів би розповісти, чому моя дитина змушена їсти і кричить на нього.



Дитина не хоче йти в дитячий садок з причини. Тепер все в моїй голові впав на місце. Учитель тривалий час пообіцяв, і пообіцяв, що вона займе ситуацію під її контролем.

Пізніше виявилося, що це не перша скарга про цю неприємну людину. В результаті вона була просто пожежна. І мій син поступово повернувся до звичного ритму життя в дитячому садку. Це чудово!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Кожна негативна реакція дитини має причину. І якщо дитина раптом почала відмовлятися від дитячого садка, ця проблема повинна бути вирішена. Садові педагоги повинні поважати особистим кордонам і побажанням дітей. І якщо вони намагаються отримати свою владу, це не нормально.



Покажіть мені, що ви коли-небудь зустрілися з такою річчю? Що б ви робили на місці головного героя історії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное