Подарував свою маму праву і стала кращою дочкою-завданням у світі

Дифузійна ситуація Іноді це в сім'ї. Особливо, коли мова йде про батьківство і дочку. І жінки стверджують, що заголовок. І хоча це не повинно бути, але ніхто не планує відступати. Ця історія про те, як одна серйозна розмова може перетворити життя великої родини.



Це так сталося, що Лариса вагітна від свого хлопця Саша трохи раніше, ніж запланований. Пара не вдалося грати на весілля. Але Молоді Дівчата І вони не були, бо вони планували легітимізувати відносини будь-яким чином. Ми підписали і повернулися додому, якщо нічого не відбулося.

Але було одне нагородження в житті пари. Його ім'я (або ж, її) – Лідія Івановна, матір новоствореного приміщення. Дівчинка знебочена Лариса буквально з першої другої, так як син сказав її про поповнення. «Ця Лариска швидко придбала тебе, - сказав Лідія.

Жінки потім захоплювалися дзвіницею Лара і виражають її розмахом. Дівчина здивує і Я спробував не суперечити мамі,й Чи є жарт для знищення відносин з матір'ю коханого чоловіка? Не скажи нічого. Не доки побачила дівчинка Лара Лідія, яка її дочка.

р.

Мати Лариси намагалася так точно дістатися до вати, але це все було без використання. Вона попередила, що нічого не відбулося. «Я раджу, не ребукс. Я не можу зробити крок без мого досвіду. Не знає мій син краще, ніж мене. Так ви повинні сказати спасибі мені, Лідія кинув шляхетично до її співрозмовників.

Поор Лариса спробував зберегти її останню міцність. Дитина скоро народжується, і вона вже бажала втекти з тут на тридцять землях. Вона не чекала свого улюбленого Саша, щоб бути таким матрацом. Хоча спочатку він спробував Про насй Але коли я зрозумів, що це був глухий номер, я навіть припинив спробу.



Лара була спіймана між двома пожежами. З одного боку, мати-в-одному, який бачив її про і без. З іншого боку, мати і друзі, які намагалися навчити молодих дочок, щоб боротися. Лариса боялася суперечать Лідії, оскільки вона не хоче зіпсувати стосунки з чоловіком. Ситуація нагрівалася щодня.

р.

Слабкий момент досягла точки, що спробує попсувати життя молодого дочка-в-права стала улюбленим бесідою Лідії. Вона насолоджувалася своєю домішкою і дозволяла себе всім. Розглянуто зовнішній вигляд дочки-в-прави, які тільки народилися. Постійно влаштовані аудити рахунків пари, перевіряють холодильник і шафи, обманюють зайвими витратами.

Все Саша змогла чогось неаритно. Але для Лара, яка означалася згодою. Фінальна солома була, коли Лідія запитала, коли пара збиралась закріпити новонародженого хлопчика. Лариса сміливо відповів, що він не планує зробити це взагалі. Він буде рости і вирішувати, що церква він буде йти до. Тексти пісень, а це означає: Лідія тільки занурюється в цьому сенсі.

1 999 р.

І буквально наступний день. стелити малюка з капелюшкий Лариса практично вирушала з розуму, після наступного виїзду її матері-завдання, вона не знайшла хлопчика в кімнаті. Вона підняла поліцію, сусіди, знайомства та незнайомці. У найближчому храмі, і хлопчик повернувся до матері.



Кілька днів мати-в-право не з'явились в галузі зору сім'ї. Лідія сподівається, що гіп трохи підійшов, і це можливо буде повернутися до свого звичного бізнесу. Вона вирішила зателефонувати Лара і говорити. «Привіт я зробив краще для маленького. Ви повинні бути вдячні мені, а потім очі Лідія Івановни були округлені шоком.

Лариса виступила лише за декілька хвилин. вибірковой З якого Лідія зуміла дізнатися, що вона вже отримала юну дочку-в-завдяки з нікюрінгом. «Це буде тільки зрозуміти», - консультує Лрісса близько. Подруги Лара допомогли підібрати слова, а останні події принесли молоді маму до білого тепла. «Окай, Л-Ларокка, я звужу тебе, дочка», - сказав Лідія в тремтячому голосі. Він був дивним, тому що він був зазвичай дочкою-в-правом, не мати-в-право.



Лариса вирушала все-в і не збоїв. Її мати-в-праві так вражають добре сильне словоВона навіть почала боятися Лара. Припинено візит Лідії до молодят. Вона стала дуже ввічливою і обережною в її заявах. Лариса не хоче вирішити проблему настільки драматично, але молода мати не бачив ніякого іншого способу. Як виявилося, цей шлях привів її до перемоги.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное