Про все, цікаві думки

Мати з дитиною без батька - це часте явище в наших просторах. Жінки часто повинні зібрати своїх дітей самостійно. І, здається, є нормою в певній мірі. Не вірно. І це було прийнято рішення жінки, яка підняла дитину самостійно. Про це ми вирішили поділитися з вами.



Видавництво Peels Edition "Сайт" Вона передає думки одної матері і відображає на що вона сказала.

Мати з дитиною без батька я підняла сина самостійно. І я ніколи не мав проблеми з цим. Я мав час працювати і звертати увагу на дитину. Моє життя було чудово організовано. Моя сина і я завжди була весело. Я ніколи не страждав через це. Ми не встигли переїхати на іншу країну. Відкрився очі.



Що ви бачите, якщо ви пішли на нашому майданчику? Це просто мама і діти. Це просто мама і діти всюди. Навіть якщо є батьки в цих сім'ях, вони здаються на бокові лінії. І я звик до цієї картини, це нормально.



Не схожий на це за кордоном. Багато чоловіків на дитячих майданчиках, які шукають дітей. Нерідко можна побачити пари, які проводять час разом з дитиною. І коли я бачив, що я зрозумів, що я насправді страждав від турботи про дитину.

Я був затоплений думками. Після всього, я завжди і всюди з дитиною: в домашніх умовах, в магазині, на майданчику. Я хочу, щоб він був здоровим і повним. Я відповідальний за життя, виховання, освіту. Все на плечі. Тільки десь на фоні мій маленький життєвий трембл.

3610Р. 4200Р.

Ви знаєте, я нарешті відчував себе. Після того, як вона не є нормальною, що людина, яка вирішує мати дитину з вами, після чого йде від цих зобов'язань. Це не нормально, коли ви повинні тягнути все самостійно. Ми часто хочемо сказати щось схоже: «Ви не тільки, це важко для всіх. й

Я згоден. Але я мати з дитиною без батька, одною матір'ю. Я маю право відчути себе. Чому варто забороти себе сердитися або постраждати? Що сталося мені важко і гірко. Ускладнено життя. І це лише за кордоном, що я зміг дізнатися його і дати йому дозвіл.



Я не можу сказати, що через це я не можу бути щасливим життям. вона буде. І буде мій син. Це просто те, що я отримую його за подвійною ціною. І переїхати вперед, мені довелося зрозуміти і прийняти це.



Ми вважаємо, що це дуже чутливе слово. Ми любили цю жіночу думку. Після того, як вона нарешті змогла зрозуміти і приймати, як важко було для неї. Це перший крок, щоб дійсно навчатися жити ваші почуття і емоції. Це також про себе. Про припинення девальвації своєї роботи та не дозволяючи іншим людям це зробити. Але це наші думки. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное