Я читаю книгу, розірвав чоловіка відразу, отримав хорошу роботу і став щасливим.

Улюблена книга жінки Я можу сказати вам багато про неї. Хто вона, що важливо для неї, які її життєві принципи? Якщо у вас немає улюбленої книги, то це океї. Іноді, щоб знайти те ж саме, потрібно прочитати десятки творів різних авторів. Але це обов'язково варто!



Сьогодні я хочу допомогти вам зробити вибір. Я приготував для вас. книги-книжкаКожен з них заслуговує бути на улюблений список. Дякуемо!

Я хочу почати з Elizabeth Gilbert "Місто жінок"й У Нью-Йоркі на відстані 40-х років ви знайдете захоплюючий естселер. Це роман про жіночі питання, моральність, моральність і людський вибір.

р.

Instagram / @shkolnikstore Як обійняти і, нарешті, любити себе Ви знайдете відповідь на це питання, прочитавши роботу відомого письменника. У героїні цього роману завжди визнаєте себе. Новий погляд на те, що любов і людські відносини. Це чудова книга, яка перетворить будь-який холодний осінній вечір в справжню пригоду!

Наступна книга "Жінки та солі"Сценарій Габріела Гарсія. Це дебютний роман американського письменника. Книга була випущена в 2021 році і вже отримала статус естселера Нью-Йорка Times.



Веб-сайт: www.knizhnyi_bum У роботі ми познайомимося з 3 поколіннями жінок, які мешкали у важкому житті. Зміна часу і географічних місць зачаровує. У ХІХ ст. на Кубу та Майямі. Разом з героїнями цієї книги ви будете проходити захоплюючий шлях і знайти себе в сучасному світі. Але проблеми минулого і сьогодення схожі, не вони?

Новинка «Допомога» Катерина Stockett є ще однією необхідною книгою для сучасної жінки. Вона розповідає історію африкансько-американських жінок, які працюють на білих людей на початку 1960-х років. Це книга про людські взаємини, складні варіанти і моральність.



Instagram / @the_book__of_life Письмен працював над створенням роману на 5 років. Займав ще 3 роки для публікації книги. Видавці просто відмовили її. Тим не менш, робота стала кращою Уявіть собі: роман перекладається на більше 40 мов. Я вже додав цей текст до списку літературних бажань.

Які книги читати: Моя персональна консультація "Симфонія" Вірменський письменник Нарин Абгарян. По-перше, ви отримаєте багато задоволення від самої історії. Цікаво і живо. Авторка здатна описати речі простим мовою, але дуже поетично.



Веб-сайт: www.doma_s_knigoy По-друге, готовий бути, вас зацікавить сама історія. Це книга про чоловіка і його жінок, кожна з яких зіткнулася з однозначними життєвими проблемами. Всі вони знайшли своє спалювання в любові. Чи не так красиво?

Якщо ви не вірите в дружбу, читайте книгу. "Мій блискучий друг". Олена Феранті. Це ще один естселер, який було перекладено на 45 мов. Під час існування цієї роботи було продано щонайменше 18 млн примірників. Дивовижні номери!



Українська, Русский, Беларуская Історія двох кращих друзів зачаровує від перших сторінок. Разом з ними ви живете в дитинстві і молоді, спостерігаючи, як вони йдуть, щоб зустрітися зі снями. Але в якому місці з'являються шляхи? Чи вдасться досягти своїх цілей і як вони будуть робити це, ви дізнаєтеся в романі.

Нарешті, я хотів би рекомендувати книгу з назвою life-affirming. "Чи живе щастя."й Книга англійською мовою Jojo Moyes - про жінку, яка прийшла до нас. Історія про любов, сім'ю і стосунки з собою, люди і світ навколо вас.



Веб-сайт: www.raya_fraiman Про те, що відбувається в житті. Ви на правій трасі? Що ти? Може бути, книга допоможе вам зробити різницю.

Якщо вам подобається психологія і самостуди, я впевнено раджу вам читати книги з вибору, виготовленого з колеги Олександра Дяченко. Це магазин корисної та актуальної інформації!

Покажіть мені, які книги вам подобається? Це буде чудово, якщо ви поділитеся титулом улюбленої книги в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное