Я не купую ніяких освіжувачів, посипаних меблів і килимів з цією чарівною сумішшю, весь будинок пахне ароматним.

Моя тітка любить сказати, що гроші тільки надходить в будинок, який пахне чисто і добре. Вона вважає, що дуже важливо заповнювати будинок приємним ароматом. Так воно відразу стає затишним, і є відчуття неймовірної чистоти. Для цього вона робить домашнього освіжаючого засобу. На її думку, є занадто багато хімії в придбаних, і ефект не такий же. Моя тітка поділилася рецептом зі мною.



І сьогодні видання. "Сайт" Вона розповідає про те, як посипати меблі і килими, щоб будинок пахне ароматним.

Головна свіжа Засіб простий і ми можемо сказати, банальний. Щоб зробити це, вам буде потрібно регулярне випікання соди. Потрібно подивитися на розмір квартири, але зазвичай досить 2 ст. Додайте половину столової ложки солі до соди. Стирайте все вгору. Далі важливим моментом є підбір ефірної олії. Кожен має власний. Деякі люди люблять запах лаванди та інші, як ваніль.



Якщо вам важливо для того, щоб ви могли користуватися оповіщеннями та активними, краще взяти щось цитрусове. Для спокійного настрою підійде чайне дерево або евкаліпт. Тільки вони трохи специфічні запахи. В цілому потрібно вибрати виключно для себе. Якщо вам подобається запах, візьміть його. Також варто розглянути наявність алергій.



Отже, додайте в суміш соди і солі 10 крапель улюбленої ефірної олії. Може бути більш, але потім запах буде більш інтенсивним. Дивитися добре, так що немає грудей. Тепер можна розпочати обробку квартири. Для цього заливаємо невелику суміш в штампер і розсіюємо на килимі. Залиште на 20 хвилин, а потім ретельно вакуумуйте. Аромат буде всмоктуватися в килим і буде запах по всьому будинку.



До того ж з м'якими меблями. Однак будьте обережні з лавками на диванах і кріслах. Суміш може бути складно видалити. Це вимагає потужного пилососа і спеціальної насадки. Якщо частина суміші не знімається, можна змочити тканину мікрофібри в воді і протерти. Позбутися від суміші і додаткового пилу.



У нас є коти в домашніх умовах. Я також використовую їх на регулярній основі. Але не суміш ефірних масел, але звичайна сода. Я теж посипаю 20 хвилин, а потім ретельно вакуумувати. Після цієї процедури будинок наповнений приємним ароматом. Приємно посидіти в кімнаті і читати гарну книгу. Відразу відчуття комфорту і ідеальної чистоти.



До речі, раніше ми сказали, як ви можете замінити придбаний повітряний освіжувач, щоб повернути гармонію і комфорт в домашніх умовах. Багато з цих ароматів натуральні і варені в двох підрахунках. Головна свіжість завжди краще!

Що робити, щоб зробити будинок добре?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное