Виберіть конверт і з'ясуйте, яка доля в магазині для вас у вересні.

Коли починається новий сезон, ви завжди будете вірити, що життя змінить для кращого. Ви читаєте всі ці нескінченні гороскопи і прогнози у пошуках чогось хорошого для себе. Але по суті, виходить, що ловила удачу хвоста може бути набагато простіше. Наші прогнозування Що це таке.

р.

Сьогодні я пропоную довіряти волі і грати в гру зі мною. Ви бачите 6 ідентичних конвертів. Виберіть один і дізнатися, що 2022 вересня буде вам подобається. Ось ми йдемо!

Не випадково. Ми можемо змінити наше життя. Не відразу, але обов'язково для кращого. Зміни сезонів – найкращий час для цього.



Восени новий етап починається не тільки в житті школярів. На всіх рівнях життя відбувається оновлення. Для багатьох, 1 вересня важливіше Нового року. Ось чому я підготував цей конверт гра для вас. Розкажіть, що кожен з них приховує.

Випадкові конверти з прогнозами
  1. Нехай буде чесним: це літо стало важко. Я знаю, що ви дуже втомилися, як фізично, так і психічно. Якщо ви не хочете мати нервову поломку або вигорнути, час, щоб прийняти перерви. Р



    Відступ для вашого тіла і душі, що вам потрібно прямо зараз. Виберіть тип відпочинку, який принесе вам максимальне задоволення. Чи можливо зараз час відпустки від роботи і йти до природи? Я впевнений, що ви не пошкодуєте!

  2. Вересень є ідеальним часом, щоб нарешті закінчити все, що ви почали. І навіть якщо ви думаєте, що ви зробили все, що ви можете, пам'ятайте: Ви зможете більше.й Уявіть, що працює марафон і залишилося лише трохи. Кожен новий крок не буде легко. Але результат даної життєвої гонки обов'язково варто закінчити. Ви зробите це!

  3. Здавалося б, забути, що ваші фізичні здібності не нескінченні. Це дуже добре, щоб впоратися з усіма завданнями роботи і рухатися впевнено вгору кар'єрних сходів. Але ви повинні думати про себе і.



    Як мінімум спробувати делегувати свої обов’язки іншим. Ви не повинні брати відповідальність за все. В іншому випадку ви ризикуєте зловити вигорання і сказати, що добре працює. І вам не потрібно, ні ваших колег, які цінують вас дуже багато. Про нас

  4. На Вас чекає багато сюрпризів. По-перше, це вплине на ваше життя. Нові зв’язки або перекачування старих, безумовно, не дайте вам нудно. Будьте готові до будь-якого. По-друге, приємне поповнення готівки не далеко. Можливо, ви отримаєте піднятися, який ви мріяли про тривалий час. Але я не можу сказати, що ви можете раптом мати велику спадщину на голову.



Інші прогнози за вересень
  1. П'ятий конверт обіцяє погані новини. Я не згублю тебе; все відбувається. Перш за все, це стосується вашої фінансової ситуації. Не секрет, що ми збираємося відчувати складну осінь і зиму. Спробуйте затягнути ваші ремені затягувати і планувати всі витрати заздалегідь.



    Я раджу не витрачати гроші на зайві покупки. На сьогоднішній день нові осінні речі доведеться відмовитися. Але не хвилюватися, адже за жовтень ситуація повинна стабілізуватися. Ми просто повинні бути хворими!

  2. Якщо ви обираєте шостий конверт, ви знайдете багато цікавих речей у вересні. Бажаю привітати вас: пристрасть і привід можна тільки заздрити. Ви готові створювати ідеї навіть вночі! Але не намагайтеся кисті. Будьте готові, що не всі заплановані проекти будуть реалізовані.



    Спробуйте орієнтуватися на найважливіше. Визначте кілька завдань, які ви хочете вирішити самі. Визначте час роботи до них. Якщо ви починаєте робити все відразу, ви закінчите нічого.



Я сподіваюся, що ви користувалися вашими прогнозами на вересень. Я дивую, що ви вірите в такі речі? Це буде чудово, якщо ви поділитеся враженнями в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное