На зиму вже виготовлявся мудрий старий чоловік.

А мудрий старий чоловік вже доля На зиму всі сусіди це робили. Я пропустив цю інформацію перед тим, як вони кажуть, але, безумовно, не зараз. Вони кажуть, що осінь і зима 2022-2023 буде важким. Я не хочу виставити себе і родичів, тому рішення, щоб підготуватися до себе дуже корисно.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, що. зимовий час Вони повинні бути в кожній квартирі. Ми робимо лосини влітку!

доб.

Ней-Нон Сніж, ні Дайнери і дракони допоможуть нам. Допомагатиметься добре регулювання. Не бути лази - зберігати і впроваджувати ці поради в практиці, коли погода хороша!

Якщо ви не зробили, це час, щоб почати. Я говорю про зимові препарати у вигляді збереження. Огірки, салати, лечо і соуси стануть відмінним доповненням до гарнірів на зиму. Крім того, вони можуть довго стояти без холодильника, якщо вони відключають вогні.



Прийміть час прогулятися по оптових супермаркетах і купити консервовану їжу (м'ясо, риба). Вони можуть стояти протягом тривалого часу і не вимагають спеціальної підготовки. Також варто звернути увагу на тушку, її можна купити і приготувати самостійно.

Ви можете заморожувати ягоди і овочі на зиму, проте варто враховувати, що можуть бути чорносливи, а потім такі заготовки можуть зникнути. Однак в холодну зиму іноді навіть балкон можна замінити холодильником. Мої батьки все ще ставлять на балкон взимку, щоб не перевантажити холодильник.



Також на балконі можна відмінно зберігати картопля, морква, буряк, цибулю і часник. Краще поставити їх після відведення тепла.

Поповніть крупи і крупи. ЇЇ добре збереженийй Наприклад, навіть у відкритому сумці рис буде зберігатися протягом 3 років. А якщо ви доставляєте на білий полірований рис, розмістивши його в герметичному пакеті (надзвичайно заховані від гризунів), то він буде стояти 20 і 30 років.



Рослинна олія також не буде зайвою, як буде цукор, сіль і мед. При необхідності можна запастися на чай і сухому молоці.

Не зайвим буде запастися на миттєвих супах і макаронах. Снаки, сухофрукти і горіхи також допоможуть при закусці і задоволенні голоду.

Обов'язково зберігати воду: пити і технічні.



Подумайте про систему обігріву в разі затемнення. Отримати електричний нагрівач. Або хоча б буржуа, хоча це менш безпечне для квартири. Для приватного будинку є десь прогулятися - ви можете покласти власний генератор, котел на різних видах палива, запасатися на дровах, дизель і варильній плиті.

Або ви можете придбати звичайний туристичний пальник і циліндри з подачею газу до неї. Він також може бути дуже корисним, і якщо ні, це обов'язково прийде в руки.



Не зайвим буде думати про те, як утеплити будинок і змінити вікна краще і ущільнювати. Багато років йдуть на різні трюки, щоб зберегти і утеплити дерев'яні вікна радянського зразка. Однак в кінці всі ці спроби перетворюються в відмову. Але ви можете зберегти стільки енергії, трохи перенараховані і просто встановити вікна з енергозберігаючим трикамерним вікном.

Шукайте своє зимовий одягКупити теплі пуховики, зимові туфлі, термосумки і теплі светри і шарфи. Тепер у відключенні сезону можна придбати хороші варіанти за зниженою ціною.



Також важливо купити теплі ковдри і ковдри. Якщо це можливо, ви повинні придбати електричну ковдру. Збережіть вас не тільки на морозних ночей, але і вдень, працюючих для збереження тепла.

Ліхтарі, свічки, сірники - все це може бути корисним у випадку відтінку вогнів або газу. Подумайте попереду. теплова зона в квартирі. Це має бути максимально ізольований номер, бажано невеликий розмір, де можна концентрувати всі джерела тепла.



Я також запропоную вам ознайомитися з 7 корисними хитрощами для автостоянок, з якими взимку не страшно! # 3 дуже корисний!



Обов'язково зберігати ці рекомендації по догляду за життям і не бути мережива, щоб зробити запаси на зиму заздалегідь. Як ви? приготування на зиму?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное