Виберіть фотографію для паспорта кота та дізнайтесь про свій емоційний стан

Не довге тому я мав подорожувати за кордоном з котом. Мені потрібен паспорт, і все подобається людям: підпис, печатка, дата народження і фото. Шукаю, як я отримав на фото! Не без фотошопу.Звичайно. Але хто б не був йому зараз, нехай йому кидати кігову на мене першим. Який кіт вибрати зараз? З чотирьох варіантів оберіть образ, який вам подобається найбільше, і ми розповімо вам, що ви дійсно маєте на увазі зараз.



До 4 різних зображень, 4 різних станів. Зробіть свій погляд і оберіть те, що вам найбільше подобається. Що зачіска, що резонований Покажіть, що ви зараз. Отже, що один з ваших улюбленців милий?

4177677

Це кицька дуже складний характер, і це робить його жахливо привабливим на очах протилежного сексу. Екцентрична та незалежна. Що дівчина з непередбачуваними мухами. Однак, рано чи пізно, бажання спробувати все в світі може грати в жорстокий жарт з нею. Як ви протестуєте?



Кіт Б. Ці прекрасні пазки eloquently відображають її відтвореним настрій і рясне ставлення до життя. Не вистачає легкості і безтурботності, адже побутові проблеми досить втомилися. Не чекайте на всі свята. Встановити його. піна-партія Немає причин цього вихідні!



Кіт C. Серйозний Що? Відчуття дорогоцінного часу на порожньому спілкуванні? Ця енергійна леді, безумовно, знає, що вона хоче від життя і визначається для успіху в будь-якій вартості. Стрий і ярмарок. Плани на вихідні: накопичують енергію на наступний тиждень. Якщо ви вважаєте, що це найпривабливішим, ви націлені на щось занадто багато. Спробуйте подивитися на небо і подивитися ведмедика в хмарах.

р.

Ну, ця дитина постійно знаходить когось, щоб врятувати. Вона настільки чутлива, що вона часто не може захистити себе. Букет білих троянд, казково красивих, виглядає ідеально, а ніжний колір бутона – це поза тимчасова класика. Додайте його, ви були підгодівлі дворівневі кошені на шляху до роботи цього ранку, прямо?

Б

Я люблю кішка No B, так як більшість наших читачів. Що ви думаєте? Які зачіски ви вибрали? Будь ласка, зв'яжіться з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное