На кухні були ордики плодових мух, але чоловік зробив манную пастку, не залишався в одній половині.

Я люблю осінь для винограду. Моя любов ділиться фруктовими пластами. Варто залишити солодкий виноград на столі, так як вони з'являються буквально з ніде. Я зустрілася з вами сьогодні. Як позбутися від DrosophilaВони можуть зробити навіть найбільш збалансовану людину сердитися. Я на гороскопі Taurus, я розвинув терпіння. Але я вірю, що для припинення домінантності ордерів цих поціновувачів фруктів і піни просто не має сенсу!



Як позбутися від фруктових пластівців Я був натхненний другом. Спасибі, мудра Олександра! Побачивши, що незадоволені плодові мухи були стрункими моєї кухні, вона відразу ж запропонувала, що я покажу їх матір'ю. Ми працюємо над створенням цієї незручної речі. Немає фруктових пластівців, я запевняю вас.



Вам потрібно.
  • лист
  • джакузі
  • деякі фрукти для залучення мух


Виробництво
  1. Поверніть паперовий конус.
  2. Покладіть паперову конус в банку. Покладіть кілька солодких фруктів внизу баночки. Підходить кавун, персики, виноград, ожина ... Навіть цибулини і бананові пілінги зроблять. Фрукти є фруктами, але фруктові пластівці, як виявилося, швидше за все, випадають на піну та інші сильні напої. Якщо ви залите їх трохи в фруктовій банці, то їх буде розтоплений ще більше.


  3. Будьте комфортнішими і стежте за тим, скільки плодових мух прагне до делікатесів, приготованих для них. Як метелики вогонь...




Я пропоную вам дивитися відео про створення робочої пастки для фруктових пластівців. Коментатори кажуть, що це найефективніший спосіб. Ниплова система!

про:blank

Якщо ви влаштували загальне очищення на кухні, фруктові мухи обов'язково залишають територію, засліплені чистотою і красою. Вони залишають місця, де немає нічого більшого прибутку.



Нехай лінь ніколи не тріє вас, шановний читач. Не можна лазі тримати вашу кухню затишним, і думки є своєрідними. Я хочу, щоб ви були

Категории

Смотрите также

Новое и интересное