Я не знаю, що він був хто-небудь ще, виховав його тістечка, і він раптом одружився.

Чи має сенс? сновидіння? Галина була впевнена, що вона не була. Всередині її було сподіватися, що в якийсь день вона виконувала своє бажання і полетіти до Парижа. Але її чоловік мав зовсім різні плани. Тексти пісень, а це означає: Він просто не мріяв нічого.



Історія закоханих давно перетворилася в День Наркона. Galya відчував її внутрішній вогонь гасіння крок за кроком. Так чому вона переносить все це? У статті Ви знайдете всі відповіді.

З кожним днем Галина стояв на плиті довго, щоб порадувати її юнаком смачною вечерею. Олег завжди прийшов одночасно. Він сидів на кухні, їсти вечерю і залишити на кілька годин пізніше.

Галя нічого не підозрювала, любила його без пам'яті. Вона мріяла літати з Олегом до Франції, навіть заощаджуючи гроші на це. Але людина завжди знайшла причину відмовити їй. Галина не знає, що робити. Але життя кладуть все на своєму місці. Дівчина дізналася, що Олег має іншу жінку. Точно, наречена.

р.

Галя не влаштувала Олег сцени. Я запакував всі свої речі і розсилив їх. І наступного дня я зробив прибирання будинку. Я хотів позбутися від будь-якого нагадування цього чоловіка. Тоді Галина пішла в салон краси і взяла її душу. Для того, щоб відновити як зовнішні, так і внутрішні.

Після того, як Галя підписала на приватні уроки французьким. З дитинства я мріяв про навчання цю мову, але всі руки не досягали. Це було дуже легко. Галина Картова «Р» допомогла, або її щире прагнення до кривих мелодійних виступів. Галина прийшла додому після кожного класу і повторила матеріал. Французька була справжня насолода для неї.



А батьки і друзі не змогли прийняти те, що їх Галочка так спокійно постраждала. Мама спробувала поговорити з її серцем і хотіла її розповісти її все. Ми консультували мене, щоб перейти до психолога. Він допоможе вам розібратися.

Але вона повинна мати справу з чимось? Вона нарешті почала жити, як вона хотіла. Взаємодія з Олегом загиблим її духовним розвитком, вони заважають її. Тільки вона може зрозуміти її, коли вона позбавлялася від неї. Тим не менш, близько людей Галі відмовилися вірити. Вони тримають запитати її нечутливими питаннями і отримувати в її особисте життя.

Життя з нуля, але Галя розуміла все. Вона ввічлива відмовилася від будь-якої допомоги і продовжила її мрія. Продовжує навчання французьким. Починав піти в театри і філармонії частіше. Я підписала на йога.



Галина почала вбирати життя у всіх його проявах з кожним осередком її тіла. Не дивно, що деякі дуже цікаві люди почали приїхати. Один день, після чергової театральної вистави вона зустрічала дуже привабливу людину.

Георгій є справжнім театральним чоловічим. Він був майже на всіх виставах у місцевому театрі. Він знає всі актори за назвою і дуже ретельно вивчає тих, хто приїжджає до п'єс. У Галі він відразу помітив щось незвичайне. Через кілька місяців, я нарешті подумав, щоб підійти її.



«Ви маєте великий смак! Я бачу, що це не перший раз, коли ви прийшли до цієї вистави, Георгій сказав частим. Гала була приємно, що хтось оцінив свою любов до мистецтва. У ресторані подається розмова, яка плавно протікає в спільну вечерю.

Наприкінці вечора Джордж запросив її, що мріяла. «Я мріяв бачити Париж». «Лет!»

Галя була прийнята. Вона ніколи не зустрілася з такими цікавими людьми. І не знаю, що чоловіча ініціатива. Вона думала, що вона нічого не втратила. Я сказав так. У той час не знаю, що ця зустріч була долею.



Звісно, в той же вечір Гала отримав виклик від матері своєї справи. «Святий мій бідний син, для вас любив його так багато! Він розлучився і вільний, він почув на цьому кінці лінії. Але Гала не зацікавила. Вона вже купила квитки на літак і складала її валізу. Париж, зустріти мене!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Для запуску нового життя Ви повинні сказати, що вам потрібно, щоб ви зрозуміли, що вам потрібно.й Гала вдалося зробити це без допомоги. А що заслуговує на повагу. Життя без мрії дійсно нудно і безглуздий. Галина не тільки врятувала свою мрію, але і вдалося реалізувати її в житті. Реальний приклад!

Я сподіваюся, що ця історія надихає вас, щоб зробити своє власне!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное