Запах втечу увесь вхід, домогосподарки перестануть обсмажувати курячі філе, побачивши цей шедевр

Курка. Сир-рол Приготуйте томати на будні, щоб урізноманітнити меню. Це набагато смачніше, ніж будь-яка ковбаса або яловичина з магазину. І найголовніше, підготовка займає мінімум часу і зусиль. Не потрібно нічого обсмажити, засобі - просто запікати в духовці і насолоджуватися відмінним результатом!

Ось трохи секрету, що робить домашній курячий рулет ідеальним, і це його. йогурт гірчичний соусй Це робить м'ясо дійсно ніжним і дуже соковитим і прекрасно доповнює начинку томатів, сиру і зелені.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки курчат-ролл фарширований. Не затягуйте зайвими калорійами!



Курячі рулетки з сирними інгредієнтами
  • 3 курячі філе
  • 1 ст. йогурт
  • 1 ч.л. гірчиця
  • 1-2 зуба. часник
  • 1 томат (маленькі)
  • 150г сир
  • Базилік
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Вимийте куряче філе, виріжте його навпіл і вдарив її молотком. Кожен шматок солі і перцю.



  2. Змішайте йогурт з гірчицею і подрібненим зубцем часнику. Змастити одну сторону кожного шматка філе з цим соусом. Габаритний зображення



  3. Вирізати томат з скибочками і деякою сіллю. Половина сиру також нарізається на скибочки, а друга половина - натрієва на тертці. Зелені цибулі і базиліка дрібно розрізають. Я не маю їх, тому я варився без зелені, але він точно смакує краще.



  4. На краю м'ясного філе викласти помідори, зелень і сир. Поверніть м'ясо в рулетку.



  5. Змастити сковороду або форму для випічки рослинною олією. Поставте рулетки з. Я все ще мав приміщення на водоймі, тому я запекла більше баклажанів. Випікати рулони в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 25 хвилин.



  6. Візьміть рулети з духовки, посипте тертим сиром і запікайте ще 5 хвилин. Так, курчат. наповнювач Готовий. English, Українська, Français...





Порада Для любителів овочів пропонуємо дізнатися, як приготувати рулети баклажанів з часником і пряною начинкою. Поєднання всіх інгредієнтів є справжнім захопленням!



Курячі рулетки сирий Вони виходять ніжними, соковитими і дуже ароматними. До речі, можна експериментувати з начинками.

Такі рулони чудово підходять для святкового столу і для бутербродів для дітей в школі. Насолоджуйтесь рецептом, рецепт дійсно великий, ви не пошкодуєте його!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное