Я ріжу дрібні сливи, замість кістки я кладаю половину горіха, і я варила болгарське сухе варення.

Сезон сливу знаходиться в повному гойдалці, що означає, що потрібно його використовувати до максимуму. І сьогодні ми пропонуємо приготувати суху болгарку з слив з горіхами. Це так смачно, що ви хочете приготувати знову і знову!

, Україна

Редакція "Сайт" Я раджу зробити це незвичайне лікування. Рецепт простий, напишіть його вниз.

Плюмовий варення з горіхами Інгредієнти
  • сливи
  • волоські горіхи
  • коричневий-сугар


Підготовка
  1. Ми не визначаємо кількість інгредієнтів, тому що немає пропорцій. Ви можете приготувати стільки слив, як у вас є. Я зазвичай готую так, щоб всі фрукти вписалися на одному клярі. Отже, спочатку ви повинні забирати сливи. Угорщині найкраще підходять: дрібні і довгасті.



  2. Вимити сливи. Зріжте плоди вниз до кістки. Ретельно зняти кісточку так, щоб злив не розпадався. Очистити горіхи і розділити їх на половинки.



  3. Тепер кладуть половину горіха всередині кожної сливи. Це може бути квартал, в залежності від розміру слив.

    Веб-сайт

  4. Помістіть сливи на пергаментно-критий горщик з вирізом вгору. У кожній розрізі, злягання коричневого цукру. Можна перемішати з корицею, але потім смак трохи відрізняється, корицею сильно перебиває смак горіха. Для кожної сливи потрібно близько 0,5 чайної ложки цукру. Це менше, ніж це.

    Веб-сайт

  5. Випікають сливи в духовці на 170 градусів перед розм'якшенням фруктів. Не поспішайте їсти, нехай плоди охолонуть трохи. Плюмовий варення і горіхи готові. Ви можете спробувати і насолоджуватися смаком.



    Веб-сайт


Звичайно, це не варення від слив у звичному розумінні слова. Ще не схожий на лікування, а не підготовка до зими. Але це ще краще смакує. Якщо ви заварите себе тушку ароматної кави, візьміть пару цих слив і кульку морозива, ви отримаєте прекрасний десерт. Для мене найкраще, що ви можете подумати про восени. Ви відразу заповнюєте теплом і комфортом.

Для того, щоб зробити цей десерт взимку, я замерзю деякі зливи в морозильній камері. Якщо у вас є достатня кількість слив і ви хочете приготувати їх на зиму, ми пропонуємо чудовий рецепт варення. Дуже дякую!

Що робити дозрівання слив в середині сезону?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное