Я більше не кладаю банани в одноразовому пакеті, зняв тюль і зшивав великі сумки.

Одноразові пакети всюди! Я неодноразово підняв тему екології в нашій редакційній колегії. Але це завжди недостатньо. На жаль, не всі турботи про те, що ми обпилюємо навколишнє середовище з тонами сміття щодня. І люди, які проживають в наданні пучок бананів або одного нещастяного лимона в сумці і перевозять його в касовий реєстр. Але чому?



Сьогодні Я пропоную спекулювати залежність людини від пластикових пакетів та інших пластмас. І в кінці статті я обіцяє поділитися альтернативними рішеннями, які дозволять відмовитися від використання пакетів.

З кожним днем я побачила десятки одноразових сумок. Я знаю свою долю довго. Деякі землеробства прийдуть додому, розпакувати всі її покупки і просто кинути непотрібний пластик в сміття.

Коли були створені пакети, вони повинні бути багаторазовими. Згодом люди уклали, що поліетиленові декомпозиції на сотні років. І всі ці щити гниться в полігонах протягом років. Ми отруюємо наше життя. І ми робимо це щодня.



Я не знаю, що ще потрібно, щоб отримати людей, щоб прийняти це питання більш серйозно. Я дійсно не розумію, чому ви не можете подбати про свою подорож в магазин або ринок заздалегідь.

Наприклад, я завжди займаюсь рюкзаком або просторою торговою маркою. Я поставила всі товари, які купили там. Купити банани, пара яблук, лимонів або цибулі, не потрібно сумки. Дозени виробів просто не потрібно укладати без використання пластику.

р.

Я зробив це протягом декількох років. Звичайно, з'являються пакети в моєму будинку. Хто не є. Але я не кинути їх, я сортувати їх і спалювати їх безпечно, тому що вони не можуть бути перероблені.

Сортування вторинної сировини Для європейців та мешканців інших країн Однак ми все одно розглянемо це щось далеке і навіть дивне. Я не збираюся обдурити: є більше людей сортування сміття. Але я хотів би цей номер, щоб швидше виростити.



Це одна з причин, чому я пишу статті, як це над і знову. Про те, що один день ви і я буду йти. Але наші діти і онуки будуть жити на нашій загальній планеті. Що таке майбутнє?

Що може замінити пластикові пакети Замінити пластикові пакети в домашніх умовах не складно. Найпростіший і зручний варіант аксесуарий Вони можуть використовуватися для фруктів, овочів та будь-яких сипучих продуктів. Основна перевага - довговічність. Ви повинні спробувати жорсткий, щоб зробити таку сумку швидко.

Як правило, виробники роблять багаторазові сумки з сітки безвагової тканини. Ідеально підходить для овочів і фруктів. Однак існують варіанти з щільної тканини. Підходить для круп, бобових, горіхів або макаронів.



Для того, щоб забути про пакети назавжди. Якщо ви не хочете витрачати гроші (пакети безкоштовні, право?), ви можете пришити сумки самостійно. Ви, мабуть, мати старий, непотрібний тюль в домашніх умовах. Вони роблять красиві плоди. Дивитися на шахті, наприклад!

Фрукти, овочі та паростки сортували. Де покласти м'ясо або рибу? Якщо ви готові відмовитися від сумок один раз і назавжди, то вам буде потрібно контейнери в м'ясо або рибному відділенні. Просто підготувати для величезних округлих очей торговця за лічильником.



Не кожен готовий взяти контейнер, покласти його на вагу і натиснути кнопку нульової ваги. На жаль, для деяких, це, здається, щось супер складне. Але не зловживати! Практика показує, що ви завжди можете досягти мети. Люди повинні показати, що є інші способи споживання.

Якщо у вас є питання, які стосуються цієї теми, не соромтеся запитати їх у коментарях. Ми перейдемо до свідомого споживання!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное